sizin için dogru olan modern bir limuzin vs klasik limuzinler

Bir gelin ve damat ilk evlilik limuzin seçeneklerini kesfetmek için baslar, onlar düsünce daha fazla seçenek oldugunu fark edebilirsiniz. Modern limuzin ve klasik limuzinler: En temel anlamda, dügün limuzin iki yoldan biriyle toplanabilir.

klasik limuzinler örnekleri

Klasik limuzinler Lincoln Town Car ve Cadillac limuzin gibi zarif seçenekler içerir. Uzunlugu ve rengi degisir, ama beyaz dügün için en popüler seçimdir. Klasik bir limuzin bir çok lüks örnek Rolls Royce Phantom oldugunu. Bunlar diger seçimler bazilari daha az yaygindir, bu yüzden kiralamak biraz daha mal olacak.

Klasik limuzinler zarif ve sade ve herhangi için uygun
dügün.

Modern limuzinlerini örnekleri

Modern limuzin arabanin hemen hemen her türlü olusturulabilir. En popüler bazilari Hummers, Mercedes Benz, Jaguar ve hatta büyük partiler karsilamak için dönüstürülmüs otobüs içerir.
Modern limuzin bir klasik bir limuzin üzerinde bulmak degildir olanaklara sahiptir.

Bu da düz ekran televizyon, disko toplari, jakuzi içerebilir. Onlar çesitli boyutlari gelir ve over-the-top tarzi modern ve içinde gelin ve damat durur tüm çekin istiyorum dügün için onlari en uygun hale getirir.

Modern bir limuzin veya klasik limuzin seçmeliyim eger karar verirken, dikkate birkaç sey vardir.

maliyet

Klasik bir limuzin ve modern bir limuzin arasinda seçerken birçok çiftler için, maliyet bir faktördür. Genel olarak, klasik bir limuzin daha az maliyet gidiyor. Bu, modern Limos yüklemek için oldukça pahali olan özel olanaklar yer alacak gerçegi kaynaklanmaktadir.

Ayrica, yolda daha klasik Limos vardir, bu yüzden mevcut stok daha az talep var. Bu modern Limos genellikle klasik araba daha pahali neden olan bir baska faktördür.

boyut

Klasik limuzinler çesitli boyutlarda gelir. Araba var bu olacak koltuk 6 ve süper streç seçenekleri bu olacak koltuk kadar on iki veya daha fazla. Eger dügün limuzin içinde dahil etmek bu çok büyük bir grup varsa, muhtemelen daha modern bir araç seçmeniz gerekir. Modern seçenekleri vardir 30 koltuk, ve hatta bazi durumlarda daha fazla, bir araba yolcu olacak.

Bu bir araç olarak tüm gelin parti tasimak için onlarin dügün limuzin kullanmak istiyorsaniz gelin ve damat için idealdir.

durumu

Klasik bir limuzin ve modern bir limuzin arasinda seçim Diger bir faktör yer oldugunu. Bazi gelinler sadece ögrenmek için çok özel bir modern bir limuzin ayarlanmis kalpleri bu alanda mevcut degildi var ki onlar
yasiyor.

Bir dügün limuzin karar vermeden önce, bu alanda bir limuzin kiralama sirketi istediginiz araç oldugundan emin olmak için hizli bir kontrol yapmak için iyi bir fikirdir. Uzak bir yerden bir kira bazen mümkün olsa da, bunu yaparken ilgili agir bir ekstra masraf olacak.

kolayliklar

Modern bir limuzin ve klasik bir limuzin arasindaki en büyük farklardan biri mevcut olanaklar vardir.

Klasik bir limuzin tasarimi çok sik olacak olsa da, büyük olasilikla oldukça basit olacaktir. Orada küçük bir bar ve sürücüsünden yolcu ayiran cam bölme olabilir, ama bu olabilir.

Modern bir limuzin ile, dügün Sedan için mevcut olabilir olanaklara hiçbir siniri vardir. En modern limuzinler üzerinde bazi yanip sönen isiklar, tam islak bar, interkom sistemleri, uydu radyo, video oyun konsollari, özel döseme, Sedan, düz panel televizyonlarda tuvaletler ve surround ses özelligi.

Geldiginiz için sik bir yol daha limuzin dügün çok daha fazla istiyorsaniz, modern bir limuzin en iyi seçim olabilir.
Bu klasik limuzinler karsi modern bir limuzin karsilastirmak zordur. Birçok yönden bu elmalarla armutlari karsilastirmak gibi. Her ikisi de kendi cazibesi var ve her ikisi de dügün limuzin dünyasinda kendi yeri vardir.

Dogru ya da yanlis yoktur. Kisisel tercih meselesidir için limuzin hangi tip en iyisidir. Gerçekten karsilastirma yapabilmek için, o kisi birkaç limuzin görmek en iyisidir. Bu size dügün Sedan için modern veya klasik araba tercih olmadigini için bir fikir edinmelerine yardimci olacak.