sizin için dogru çanta hangi tür

Bu baslik okumak Birçok kadin Ne demek istiyorsun “sorun olabilir? Çanta her türlü benim için dogru! Bu duruma baglidir! ”

Tabii ki, hepimiz bir bayan muhtemelen onu her kiyafet ihtiyacini karsilamak için bir çanta olamaz biliyorum. Ancak, bir çanta tür veya baska en sik ‘git’ çanta olarak gerektirecek kesin kisiligi ve yasam tarzi türleri vardir.

Ögle yemegi için seven bir bayan iseniz, sizin go-çanta için büyüklügü yolunda çok ihtiyacimiz olacak degildir. Aslinda, çok büyük, rahatsiz edici çanta tasiyan daha küçük tarafinda err isteyeceksiniz. Bu sekilde, ince çay masada çanta ayarlamak veya bir kayis olmalidir hatta sandalyenin arkasinda asabilirsiniz, ama çok büyük bir çanta tercih eger, bu depolama seçenekleri koparmak daha zordur.

Büyük, rahatsiz edici çanta ya da masada çok fazla yer kaplar, ya da çok ‘aksak’ da sandalyenin arkasina asili olacaktir. Eger tercih ederseniz, askilari olmadan orta ölçekli çantasina küçük seçebilir ve debriyaj güzel yapacagiz. Eger küçük oldugundan emin olun, bir kavrama seçmelisiniz. Bir kutu benzer bir kavrama daha kötü bir sey yoktur.

Eger sportif bir türü ise, bir sirt çantasi olarak iki katina bir çanta isteyebilirsiniz. Birkaç yil önce, bu çok genç sadece popüler oldu (gibi, yedi yasindaki kiz sevimli bakmaya çalisiyorum ve boya kalemi koymak için bir yer ihtiyaci) ya da üniversite-yasli demet. Simdi ise, bu çanta pek çok sik, sik bir görünüm için ‘mezun’ var.

Artik sirin sanat, ya da tuval ve ders kitaplari tasima içindir agir, saglam askilari ile vinil veya plastikten yapilir. Artik spagetti elbise hatta zincirleri ve diger eglenceli donanim ile bulunan benzer kayislari ile, orta boy, küçük ve renkleri ve deri ve dokular bir dizi bu çanta bulabilirsiniz. Onlar getir götür islerini alisveris ya da çalisan bir gün için yipranmis, hatta bir spor olayi ya da parçasi bakmak istediginiz diger rahat sportif iliskisi için olabilir. Orada uygun bir çanta bu tür takilma olanlar için ‘yas araligindaki’ artik, ve onlar gerçekten “sadece bir sirt çantasi” olarak degil de çanta arenaya kabul edilir.

Eger gerçekten arkasinda bir seyler birakarak riskiyle olamaz bir kadin iseniz, bir tasimak sizin için muhtemelen en iyisidir. Bunun yerine her yerde beceriksiz tasima çantasi daha, hangi her zaman belirli durumlar için en cazip seçenek degil, bir tasimak oldukça çekici olabilir ama bir kerede bu kadar tasiyabilir. Burada en kötü seçenek tüm ihtiyaçlarini karsilamak için çok küçük bir el çantasi, henüz denemek ve bunu asiri doldurma sonunda. Bu görünüm çok küçük giyiyor giyim ile benzerlik göstermektedir, bu tatsiz ve yapiskan. Bunun yerine sadece çiplak temel içerir ve bunun yerine her seyi ama mutfak lavabo vardir gereken bir çanta giyen, bir omuz üzerinden çantasi tasimak ve size görünüyor ve geri de kurtaracak! Satin alabileceginiz güzel bir deriden el dokumasi dimi için tuvale her seyi her mevsim ya da firsat, maç tasimak. Bu ‘seyler’ bol miktarda tutmak için gerekli çünkü özellikle bu çanta ile, kaliteli bir çanta satin emin olun.

Kendinizi temelde sadece etrafinda almak için yeterli tasimak için ihtiyaci olan biri düsünüyorsaniz, size çanta seçenekleri en fazla gibi sansliyiz. Çogu kadin bir cep telefonu, kozmetik sinirli sayida, bir ayna, bir cüzdan, belki bazi Tylenol, bir gözlük harf veya günes gözlügü durumda, ve diger küçük kisisel esyalari birkaç tasimak isteyeceksiniz. Bu kadar uzun çantaniza içerigini bu ögelere sinirlamak gibi, size farkli tarz çanta bir bolluk seçebilirsiniz.

Muhtemelen bir torbalari ve alani ve boyutu gerekmez, ne de size giyiyorsun ne bagli olarak ve o gün yapiyor saçma görünebilir küçük debriyaj, kendinizi sinirlamak için isteyeceksiniz. Sizin için, bel veya kalça asili omuz askilari ile bir çanta muhtemelen uygundur ve malzeme, sekil ve boyutlarda uyan yasam tarziniza herhangi bir sayida giymek olabilir. Kahverengi, siyah ya da orta ölçekli ve zarif daha rahat oldugunu baska bir nötr basit, klasik deri muhtemelen bir go-çanta için en iyi bahis olacak. Sizin ‘dayanak’ olarak Tercihiniz ne olursa olsun, farkli vesilelerle çesitli için uygun oldugundan emin olun. Kendiniz olmadigi için bir firsat ile karsi karsiya bulursaniz, her zaman patlak ve göz vardi ki diger büyük çanta satin alabilirsiniz!