sizin iç çamasiri yikama ile önlemler

Eger iç çamasiri yikama zaman almak ne önlemleri bilmek daha iyi durumda iç çamasiri tutmaya yardimci olacaktir ve en sevdiginiz iç çamasiri en iyi bakmak devam edebilirsiniz uzun böylece onlari son yapacaktir.

Külot ile, erkek sort, sicak pantolon ve g-dizeleri yikama tasinirken sonra önemlidir, ama hiç kimse gerçekten söylemek gerekiyordu. Birçok kadin ucuz külot satin almak için tercih edebilir, bu sizin için ne ödeme alacak genellikle dogru oldugunu bulmak. Özellikle sevdiginiz külot sürekli asinma nedeniyle, bu giysiler, yipranacaktir renk kaybetmek ve esneklik hizli olacaktir. Soguk su ve damla kurutma ile el yikama bu giysilerin ömrünü ve renk uzatacaktir. Eger külot satin aliyor bir adet ucu ya da külot artik sik sik giyilir daha az ve daha sonra onlari aklamak sürecek çünkü sütyen, birden fazla çift satin düsünün.

Iki siyah kayis satin alma hem de sizin istediginiz kullanilabilir külot favori çifti olmasi daha az olarak, bunlarin ömrünü uzatir. Ayrica çogu üretici sadece sinirli bir süre için bile giysiler, külot ve özellikle sütyen yapmak oldugu gerçegini dikkate almak isteyebilirsiniz. Eger sevdiginiz külot arayan ayni magazaya gittiginizde hiç, o zaman büyük olasilikla bunlari artik mevcut bulacaksiniz. Deneyimi uzun süre kullanilamaz söyledim gibi Birçok kadin aslinda, onlarin sik bir dizi satin. Ne gibi bulursaniz Yani, o zaman neden çift bir çift yok.

Genellikle sütyen üç ya da dört wearings sonra yikanmis, ama onlar kirli alamadim çünkü birçok kadin, kendi sütyen yikamak için bile uzun süre beklemek olabilir biliyorum edilebilir. Bu terleme, deodorant ve parfüm saniklar vardir ama unutmayin, bu nedenle düzenli aklama kesinlikle tavsiye edilir. Sizin sütyen yikarken size çok daha uzun süre sütyen yeni tutacak bir çamasir torbasi, kullanildiginda daha uzun süre için sütyen yardimci olacaktir.

Sütyen bunu biliyorsun önce onlari bozulmasina neden zayif noktalari bir dizi var. Aralarinda ilk rutin olarak yuva patlak ve agri ve rahatsizlik bol neden teller altindadir. Sonraki bozulma hizlandirmak silikon köpük pedler ve tutarli bir yikama yapilmis olabilir bardaklar. Sütyen kadinsi bakmak için tasarlanmis olsa da, dantel aksan tekrarlanan yikama kadar tutmayin. Genel olarak, ne bir sutyen ya da güzel, seksi diger iç çamasiri yapar, ve kadinsi genellikle dayanikli tersidir böylece iç çamasiri temizlik özel dikkat gerek.

Bu ögeler genellikle kit olup dantel ve spandex çok kullandiklari için bebek-bebek, teddies, sutyen setleri, ve diger iç çamasiri sik sik, saatlerce dakika yerine için giyilir, bu yüzden daha az siklikta aklaniyor. El yikama bu ögeler için kesinlikle gereklidir ya da giysi giyilemez bulabilirsiniz. Sizin iç çamasiri vermek sevgi dolu bakimi biraz ihale daha uzun ömürlü, daha fazla esneklik ve daha iyi renk tutma ile size ödüllendirilir.