rol ne kadar saglikli oynuyor

Sevgilinizin sizi bastan çikarmaya girisimleri seksi bir kostüm giymek için ise, o zaman bir yabanci için sevisiyorduk ya da onlar giyiyor ne hakkinda elimizde herhangi bir duygu bir yol ya da diger olurdu hissederdiniz?

Eger bir yabanci sevismeyi olacagini hissediyorum çünkü zina düsünülebilir? Rol oynayan bu fantezileri saglikli olabilir mi? Onlar birbirleriyle sevisiyor bazi kimse düsünmek onlarin diger önemli istemiyorum çünkü, seksi kostüm her türlü giymek olmaz bazi kadinlar vardir. Eger rol oynayan ve baska biri gibi davranarak ve eger giymeyi tercih kostüm yeterli görünüsünüzü dönüstürmek oldugunu, Verilen, o zaman belki endise bir tür için neden olabilir.

Da Bir düsünün, seni seviyorum için varsayalim degil özel bazi biridir ve sadece? Onlar kim disinda baska biri oldugunu iddia gerekiyor neden Simdi, bir sonraki soru? Mükemmel bir dünyada, o zaman emin. Her ikisi de kendileri tarafindan iyi oldugu için ask ve seks, çikolata ve daha iyi fistik gibi bir yeri vardir, ama onlarin en iyi zaman birlikte karistirilir, o zaman olmasidir.

Bu seks olmadan ask olabilir ve ask olmadan seks olabilir dogrudur, ama en iyi oldugunda seni seviyorum bazi bir, seks yaparken o oldugunu. Insanlar her zaman tek esli degil, ama olmayan tek esli oldugu bilinen hayvanlar alemi boyunca hayvanlar vardir. Bizi kandirmaya için gerçekten dogal ve tekeslilik sürekli çalismak zorunda oldugu bir sey.

Bu tür kartal, kaz, kunduz ve gibbons gibi birçok hayvan ve kuslar daha önce sadakatle tek esli olduguna inanilan oldugunu kanitlamistir yapilan son çalismalar bir dizi olmustur, ama aslinda onlar degildi var. Aslinda, yasam için tek bir arkadasi seçmis yaratiklar onlar arkadasi ya da baskalari ile çevresinde aptal devam olsa da, vardir. Biz sadece aldatma en çok erkekler tarafindan kararli oldugunu varsayabiliriz.

Bu maymunlar ve aslanlar gibi erkek hayvanlar harem sahip olma egilimindedir. Insanoglu da onlarin geçmiste harem olmustur. Birden çok severler erkekler birçok kültürler arasinda kabul edilebilir bir uygulama olmustur. Ancak, en sik birden çok arkadaslari alir kadin oldugunu göstermistir vahsi krallik, tamamen çalisma yapilmistir. Nedeni sadece biraz craftier olma egilimi olmasidir. Bu kendisi ve damizlik için güvenlik saglarken en az onu kapali bahar bazi, kaliteli bir erkek gelen olmasini saglamak için kadin tarafindan kullanilan bir hayatta kalma yöntemdir.

Insanlar olarak, bizim hayatta kalma saglamak için bu taktik gerekmez. Kullanilabilir ve bu kadar keyifli çünkü Erkekler firsatçi oldugu ve evlilik cinsiyetini olacaktir egilimindedir. Kadinlar için onlarin arkadasi daha iyi bir sey elde etme yolu, daha zengin, daha yakisikli, ya da daha güçlü olabilir bazi biridir. Insanlar olarak biz saf cinsel hayvan davranislari üstesinden gelebilir, çünkü aldatma göz yummak, onlarin amaci, ne de benim degil.