Nike Air Force One fethetmek için yükseltilmis

Nike’in tüm fetih ayakkabi hatti, Air Force 1, hala iyi yapiyor. Zaten 27 yildir dünya hizmet olan, ayakkabi hatti çesitli yükseltmeleri geçiyor, Nike tarafindan koymak çaba ve özveri kadar bu meblaglar kitleler için rahat kum ayakkabi daha iyi yapmak için.

Bu bir düsünce oldukça komik uzun bu ayakkabilar için Air Force 1 (1982 yilinda) dogdugunda çok farkinda olanlar. Nike’in Air Force 1 Nike öncüsü Hava Teknolojisi getirmek için Nike ilk basketbol ayakkabisi. Üç doku zengini modellerde bu ayakkabi en iyi alabilirsiniz. Düsük üst ve orta üst kolayca magazalarin her türlü bulunabilir iken, yüksek top çesitli bulmak genellikle zordur. Bir Velcro güvenilir kayis orta üst ve üst üst Nike ayakkabi baglar. Orta üst tamamen ayakkabi bagli kayis olsa da, yüksek üst esnek ve at will kaldirilacak hazir tutar.

Air Force 1 etkin bir sekilde ayakkabi her birine bir madalyon vermektedir. Madalyon “82” okur ve orada istemiyorsaniz Dantel kapali itilebilir. Ayakkabi tonlar ve desenler çok çesitli gelir. Özellikle yükseltmeleri sonra, renk çesitliligi daha da yogun hale gelmistir. Ancak, akla gelen ve iki renk Kati Beyaz ve Kati Siyah olan Air Force 1 ile favori olmustur.

Hip-hop New York’ta basarisini kutluyor zaman Nike Air Force 1 yil içinde büyüme bulundu. Hip-hop sanatçilari yakindan basketbol ve New York genel yol sahne ile baglantili idi. Ayakkabi onlarin gezileri sirasinda onlari düzenledi. Zamanla, Air Force 1 Amerika vicdan entegre var.

Üniversite-kirmizi, siyah neon sari ve üniversite mavi, Nike Air Force 1 ayakkabi belirgin parlaklik (neredeyse renk çesitleri vardir 1.700 edilmistir.) Tasarimcisi Bruce Kilgore onunla Nike Air Teknoloji öncülük etmistir. Teknolojisi, üstün yastiklama ve rahatlama saglamak için tek gaz dolu plastik membran kullanir.

Ayakkabi hatti her yil ana sirket için yaklasik 1 milyar dolar getiriyor. Nike Adidas, Reebok ve birçok dünya marka saldirilar ugrayan ama birsey olmadi ve çok basarili bulunuyor. Biz sert içi hat rekabet karsilastirdigimizda ayni Nike Air Force 1 söylenebilir.

Bu Bati Hint Adalari ve Porto Riko indi Aslinda, ayakkabi Ispanyol itiraz güvenli. Birçok yerde, bu New York geçit bir parçasi olarak kullanilan ve giyilmelidir zorunlu oldu. Onu giyen bir parçasi oldugu gibi Nike Air Force 1 satir kadar koleksiyonunun bir parçasi olmustur. Evet, çok akilli aksesuar ve insanlar gerçekten giyen seviyorum ama onlar da onu korumak için bir zihniyet var. Hat bir gün eski haline gelebilir, çünkü bu ayni zamanda. Zaten, Nike Air Force 2,3,4,5 ve digerleri disinda.

Olsa spor için ayakkabi sag türünü seçmek için emin olun. Eger basketbol oynuyorsaniz, Nike Air Force One veya Nike Dunks bir çift almak isteyebilirsiniz. Çalistirdiginiz içine iseniz, Nike atletizm bir çift ayakkabi aradiginiz sey olabilir. Belirtildigi gibi daha önce, farkli spor farkli hareketler içerdikleri için ayakkabi sag çifti olmasi önemlidir. Ayakkabi özel olarak bu hareketleri karsilamak için insa edilmistir. Bir maraton kosmak için kapali mahkeme bir çift ayakkabi giyiyor istemiyorum. Bu yarardan çok zarar yapacagiz.