ne kadar iyi bir kravat seçmek için

Eger düzenli olarak bir takim elbise giymek, sizin gardirop baglari iyi bir seçim olmasi gerekir. Baglari erkekler için görgü geregi artik oldugu için, iyi bir seçim için güçlü olmak artik bilinen bir gerçektir. Sizin için alisveris yapmak ve iyi bir kravat seçmenize yardimci olacak bazi ipuçlari.
Görünüm seçin. Nerede, baslatmak size talip istediginiz görünüm hakkinda bir fikir almak için denemek için bilmiyorsaniz. Erkek moda dergilerinde bak, haber çapa giyiyorsun ne bakin veya çevrenizdeki iyi giyimli erkekler giyiyorsun ne daha fazla dikkat. Bir kez iyi görünüyor hakkinda bir fikir var, bu alisveris zamani.

Sizin gömlek envanteri. Iyi bir kravat mükemmel bir gömlek eslestirilir, bu nedenle, size hangi gömlek renkleri ve desenleri anlamaya ihtiyacimiz var olmalidir. Desen de çesitli sekillerde uyumlu olabilir ise koyu kravat, hafif gömlek ve tersi ile iyi görünüyorsun. Eger emin hissediyorsaniz, sadece kati gömlek desenli baglari eslestirerek baslayin. Süphe, muhafazakar zaman.

Gömlegini alisveris alin. Eger gömlek bir maç için özellikle zor olacagini düsünüyorum Eger tie-alisveris giderken, giymek. Siz de takim elbise ceket getirebilir, böylece toplam bakmak bir fikir edinebilirsiniz.

Kravat sag uzunlugu alin. Iyi bir kravat ucu da kemer tokasi üst temas olmalidir. Normal boy ve kilo iseniz, kravat normal bir boyutu ince olmalidir. Eger ortalamadan daha uzun boylu ya da kalin bir boyun varsa, bu kurala: boy (inç) için boyun çevresi ekleyin. Bu 92 inç asarsa, 2 inç daha uzun standart daha bir kravat almalisiniz. Bu 96 inç asarsa, kravat dört santim daha uzun olmalidir.

Ipek almak. En iyi baglari ipek veya ipek karisimi yapilmistir. Çevrenizdeki alisveris yaparsaniz, makul bir fiyata bazi güzel olanlari bulmak gerekir. Onlar daha düsük kaliteli görünümünü, çünkü genellikle daha ucuz polyester olanlari almak için iyi bir fikir degil. Güzel bir takim elbise ve gömlek yatirim ise, iyi kaliteli kumas ile yapilan bir güzel tasarlanmis kravat almak için buna deger. Herkes fark olacak!

Iyi bir kravat satin baslatmak için nerede bilmiyorsaniz, sizin için çalisan bir görünüm seçerek baslayin. Sonra, gömlek bakmak ve kravat türleri onlarla iyi olur diye düsünüyoruz karar. Mümkünse, bu maç için bir kravat için alisveris yaparken, gömlek ve ceket giyerler. Bir kravat seçtim sonra, dogru uzunlukta ve ortalamanin üzerinde boy ve kilo için ayarlamalar yapmak emin olun. Bu kemer ulasmalidir. Yüksek kaliteli kumas, muhtemelen ipek seçtiginizden emin olun. Kaliteli bir kravat Alis takim elbise ve gömlek gelistirmek ve bir cilali ve profesyonel bir görünüm verecektir.