nasil en iyi pathani uygun seçmek için

Geleneksel erkek giyim zaman zaman bir ve herkes tarafindan gereklidir. Bir sonraki dügün ya da yaklasan bir festivali ya da baska sosyal toplamak için bir isteyeyim. Pathani uygun akilli bakmak ve bir görünüm çok maço tür verin. Birçok çevrimiçi pathani takim elbise için avi olabilir. Bu tasarim, kumas ve stil çesitli rastlamak olabilir ama nasil en iyi geleneksel erkek geri kalanindan giymek seçsin? Pathani uygun salwars ile takim ve dolayisiyla giymek rahat. Erkekler bir sürü onlar için bu sadece mükemmel bir seçenektir bu yüzden, siki churidars rahat olmayabilir. Eger pathani uygun satin aliyor, bu tanimlayan bir renk seçmek için bir noktaya olun. Uygun bir ve bütün renklerde iyi görünüyorsun ama size tek tek ortaya çikarir bir sey giymeli. Her birey farklidir ve essiz bir tadi vardir. Ayik, down to earth giysi gibi Yani o krem, kahverengi ve açik kahverengi için gidin. Daha fazla ihtisam istiyorsaniz Ancak o zaman turkuaz mavi, su mavi ve acele sizin için tonlari olmalidir.

Basit bir pathani takim size bu sizi vazgeçirmek için degil, düz kalin kurtas su anda disari tarihli oldugunu söylemek için bir araç degil içeri ölü görülebilir istediginiz bir sey degil. Güzel nakis çalismalari her yerinde yapilan ile zengin ham ipek malzeme pathani takim elbise seçin. Ayrica agir bir boyun is var pathani takim elbise seçin. Tas ve agir süslemeler ile zengin islemeli boyun bu erkek takim elbise iyi görünüyor. Bej brokar pathani uygun en iyi arkadaslari dügün için sadece apt vardir. Eger rahat bir sosyal toplama ya da arkadasinizin parti için bir takim elbise seçmek istiyorsaniz Ancak, daha sonra siyah bir pathani takim elbise mükemmel olmalidir. Bir düz renkli salwar ve polyester Kurta seçin. En son tasarimci Kurta pijama kapmak isteyebilirsiniz. Kimin tercihi koyu düz renkler yatiyor türü ise o zaman bu sizin yapmaniz gereken bir seçimdir. Pijama sadece churidar tarzi en iyi görünüyor. Bir dügün için gidiyoruz o zaman Kurta islemeli bir hardal ipek kendini olsun. Boynuna degil, ayni zamanda Kurta bazi dikey desen sadece is seçin. Bu yüzden bir dahaki sefere, katilmak bir islev için en iyi pathani erkek takim elbise giymek ve tasarimci Kurta pijama ile takip etmek bir dügün var!

Sen bir Ortodoks aile var ve hala gelenegi hem de moda ile onlari etkilemek ister misin? Islemeli dhoti kurtas seçin ve birçok bakislari yapacaktir. Farkli bir sey istiyorsaniz, zeytin yesili, koyu turuncu, kahverengi ham ipek vb Brocade kurtas ve Jamawar kurtas gibi benzersiz renkler çok hos geleneksel giyim yani sira giyim zengindir için gidin. Güzel bir Kurta dikisli almak ve begeninize göre salwar veya dhoti ile takim olabilir. Kendi dügün, o zaman Kurta ve kahverengi dhoti islemeli mavi bir brokar giymek olabilir. Onunla erkek stoles eslesen alin ve Resepsiyonda oturdugunuzda tüm gözlerin merkezi olacak. Gelenek ve modernlik bir arada en iyi pathani uygun seçmektir bir rüya dügün için. Erkek dügün aksesuarlari üzerine atlamak yok. Damat tikka, damat türban, kamarbandh da mükemmel bir maç olmali. Satin zaman, nakis eslesen her seyi seçin. Bu tam bir Hint görünüm vermek ve büyüleyici bir görünüm yapacak.

Bir pathani takim elbise ya da baska bir Hint kiyafetleri tercih dahaki sefere, dokusu, kalite, nakis, renk vb acele olmayin düsünmek için biraz zaman verin. Bireysellik düsünün ve moda da budur.