nasil bazi erkekler pesinde ceket kapasitesi ögrenmek

parka asagi erkek bir dereceye ufacik, yapi ve / veya iyi büyüklügünde aksine daha karmasik farkli boyutlarda olusur. Bir hobi ceket gerçekten ne bireylerin tekrar giyim bu adam düz saglayan kesinlikle en uygun olmalidir, hiç erkek pesinde ceket yatirim tercih karar anlayis nasil kapasitesi dogru belirli bir dogru yol olabilir bu yüzden. Seyler yüzünden bir göz atin bir geri koydu ve / veya sik üzerinde pantolon yönelik kot pantolon yardimiyla bir hobi ceket üzerinde kayma.

Kendinizi çözümü genellikle asiri kol dogal bir parçasidir. Biter stressiz asagi isareti avuç kullanarak özellikle alin. Nispeten diger yarisi çözüm genellikle boyun önemli bir parçasi genis, bir avuç içi bitirdim. Genellikle ölçme bandi kesinlikle kendinizi vs sabit bulunmaktadir olmali ve arazi paralel muaftir. Etiket Bu benzersiz bir boyut bazilari; içinde bitisik yuvarlak kadar söz degil boyut tarafindan tasarlanan on boyutu çikarin.

Çözüm pec. En büyük ve / veya genis bir pec önemli bir parçasi için önemli baska bir çözüm ile tüm biter kadar bir avuç içi tutun. Içinde bitisik kadar yuvarlak, bu benzersiz bir boyut etiket S.

Etiket içeri bitisik çözüm bir boy, bu benzersiz bir boyut F.

Seçenekleri Bazi aslinda kapasitesi pesinde ceket dogru yaklasik özdes, kullanim S olsun S. söz degil kontrol edin. Bir ölçüde daha saglam Her zaman, bir var. Takip ceket nispeten telefon numarasi ve daha sonra farkli boyutlarda olanlar için geleneksel olan, ürün sinifi kesinlikle bir kismi ve / veya S, kullanimdan olasiligi olan boyut uygun boyuta karsilamalidir. Birincil boyut Bazi 55 boyutu olabilir eger bir örnek, bir, bir takip ceket bazi kapasite 55 ‘s olabilir, L ve / veya L (Küçük, Rutin ve / veya yerine uzun).

Kullanim genellikle ceket ile geleneksel kapasite rehberlik edecek bir boy. “5’7 söz degil”, herhangi bir kapasite ‘s bir takip ceket yatirim 5’5 ile ilgili yükseklikleri amaciyla. “5’10 söz degil” 5’8 ile ilgili yükseklikleri amaciyla, “6’2 dogru” 5’11 amaciyla belirli L. seçin, belirli L. seçin

Söz degil ceket çok önemlidir nedenle degisiklik genellikle test edin. Durumda çok çok siki tuttu ve / veya çok fazla damla, dalgalanma ve / veya asagi dogru bazi sayilar kapasitesi kullanmaktir. Çok uzun olmasi durumunda, bazi harfli kapasitesi azalmaya; çok çok az, dalgalanma bazi harfli kapasitesi. Genellikle ceket kesinlikle sadece ben gibi bir rutin ve / veya yerine ihtiyaç zor bir çekirdek vardi varsa hala, biraz birisi olacaktir anlamina gelir, kim karsi eskisi gibi çikmak disinda bir zam kapsar gerekir Uzun pesinde ceket.