kravat knot kadar bagli

Yaptim veya bir kravat kravat zorunda sadece düz dehset? “Yalniz degilsin milyonlarca erkegi ayni durumda olan, Merak etmeyin gibi sinirli alir miyim.

Google’da hizli arama son yillarin en baglari dünyasinda anahtar kelime ifade aranir nasil aslinda bir Kravat Kravat 35.000 kez geçen ay kadar çok kullanilan ifade oldugunu ortaya koymustur.

Kravat, takan sunumu gelistirmek güven ve profesyonellik bir hava asilamak, ama ne siklikta çarpik düzensiz knot ile tam tersi görüyorsunuz için tasarlanmistir, genis sonunda çok kisa esit saçma takan gögüs yarim oturma ya da çok uzun asili onun kemer tokasi altinda.

Bir kravat baglama ilk bakista sihir gibi görünüyor, ama bir kravat kravat ögrenmek kez bisiklete binmek gibi gerçekten, sen asla unutmayacagim.

Ancak, çogu zaman yardim istemek kolay degildir ve bazi erkekler hadim duygu ve ne pahasina olursa olsun bir kravat önlemek için çalisiyoruz birakabilirsiniz, ama her zaman bir kravat gerek bir Erkekler Moda vesileyle, bir dügün, bir is promosyon veya is görüsmesi gibi görünüyor biz “sayisi görünüyor.” biliyorum nerede

Alt satirda “basari için Giyinme” bir kravat kravat ögrenme anlamina gelmesidir.

Nasil takip için bir kabus anlamak ve talimatlara zor bulduk onlari mükemmel bir kravat dügüm ancak birçok kravat size ögretmek için çevrimiçi pek çok kaynak vardir.

Eger benim gibi, onlar sadece bu yüzden, takip edilmesi kolay eglenceli ve numaralar boyama gibi yaklasik olarak kolay olarak mevcut en iyi kaynak tarafindan çok video bulabilirsiniz. Tam Windsor Knot sahip bir gerçekten iyi bedava video muhtemelen dünyanin en popüler dügüm classico.com.au bulunabilir.

Bu video da ve ne dogru uzunlugu, bitmis oldugunda dügüm bunun dogru uzunlugunu oldugunu bu yüzden de kravat kurmak için ipuçlari vermek dügüm nasil gösterir sadece.

Bu Half Windsor, El Dört ve Pratt gibi diger üç popüler knot için net bir dizi kaynak vardir.

Hangi seçtiginiz dügüm kisisel tercih ve gömlek yaka türü formasindan çekiyor, örnegin elinde dört veya Pratt Knot gibi dügmesini basili genellikle en uygun dar bir dügüm, ise genis ve kesit yaka takim elbise ile ilgili bir çok olacaktir Tam Windsor. Yarim Windsor standart bir renk ile popüler.

Düzgün güven verir ve genel görünümünü ve proje, yeni is bulma rol oynayan basarili, profesyonel bir görünüm gelistirir, baloda çok güzel bakmak ve dügün gününde bir kravat kravat nasil bilerek hiç süphe yoktur.

Binlerce zaten bir kravat kravat nasil ögrendim, ve bu yüzden olabilir.