ideal bir sevgililer günü hediyesi karar

14 Subat ‘Sevgililer Günü’ olarak adlandirilan ve gün gibi dünyanin birçok yerinde ayri ayarlamak için ‘ask kutluyor.’ O gün birlikte biraz kaliteli zaman geçirmek için almaya çalisirken severler yani sira, ayni zamanda bir gün oldugunu hangi hediyeler çilginca degistirilir. Gerçekten de, romantik iliskilerde bazi insanlar için, bu arada kendi önemli digerlerinin gerçekten bu önemli digerlerinin onlari o gün için bir hediye gönderdiginiz adres olmadigini bakmaktir onlar hakkinda bakim olmadigini bilmek. Bu nedenle bir önceki yilin Aralik ayinda gibi erken Sevgililer Günü hediyeleri için alisveris basliyor asik deli gibi insanlarin duyulmamis degildir!

Ancak ideal bir Sevgililer günü hediyesi karar her zaman çok kolay degildir.

Ideal bir Sevgililer günü hediyesi karar vermek dikkate bu sessiz hediyeler, ya da oldugu gibi nötr hediye olmasi gerekiyordu degil gerçegi alirken zor bir mesele haline gelir, ancak bir çok olmaktir hangi oldukça yüksek ‘iletisimsel hediyeler,’ anlasilmaktadir. Hediye veren, hediye veren sevdikleri için belli bir mesaji iletmek istiyor. Hediye veren tarafindan planlananlar olmak zorunda degildir – ve hediye aldiktan sonra, alici bazi mesajlari anlamasi için emin olabilirsiniz.

Bu verirken Verilen, hediye veren alici ondan algilar ne etkilemek amaciyla, hediye bir yazili veya sözlü mesaj ekleyebilirsiniz. Ve bu mesaji iyi sundu saglanan, bu alici bilinçli hediye gelen algilar ne etkilemek için emin olabilirsiniz. Ama böyle bir mesaj yapmaz hediye yapilmis bilinçalti çikarim etkileyen oldugu, bu tür bir bilinçalti çikarim genellikle sadece yerine onunla birlikte gelen yazili veya sözlü mesajlari daha, hediye kendisi disinda yapilir için. Simdi çikiyor gibi, bu bilinçli çikarim daha önemli bir hediye, seçimi yapilmis bu bilinçalti çikarim, bir, hediye cihaza takili olarak verilir, yazili veya sözlü mesaj yapilmis.

Son tahlilde, daha sonra, ideal bir Sevgililer Günü hediyesi karar için anahtar hediye ile iletisim kurmak istediginiz ne oldugu hakkinda dikkatli düsünme yatiyor. Ne hediye ile iletisim kurmak isteyen iliskiniz hangi sahne etkisinde olma egilimindedir dönecek. ‘Mesajlari kur’ tasiyan hediyeler iliskinin ilk asamalarinda ideal olabilir iken, çünkü ikinci iddiasidir, ‘baglilik mesajlari; defter hediye iliskinin ileri asamalarinda daha ideal olacaktir.

Gerçek hediyelik esyalar açisindan, bir duygusal ögeler için gidiyor ve pratik ögeler (alici günlük olarak bir gün kullanabileceginiz) için gidis arasinda bir seçim vardir. Bir duygusal hediye öge veya daha pratik bir hediye öge tarafindan ‘wowed’ olma olasiligi olacagini: eski ya da daha sonra sirayla size alicinin hakkinda bildiklerini etkilenir gitmek için olmadigi konusunda karar.