erkek iç çamasiri konusunda genel bakis

Iç kimsenin giyim çok önemli bir unsur olarak bilinir. Erkeklerde iç çamasiri son derece birkaç türü vardir olabilir. Bir veya iki strateji fiyat araliklari azaltmak en iyi iç çamasiri bir toplama size yardimci olacaktir.

Erkek iç çamasiri farkli malzemeler sunulmaktadir. Malzemelerin çesitli pamuk, ipek, spandex, Lycra ve naylon vardir. Sizin vücut çesitli rahat oluyor içerigi üzerine karar. Birçok kisi pamuk gibi malzemeler ile ilgili bir dizi alerji veya naylon yol açabilir karsilasabilirsiniz tahrise neden olabilir. Sistem tipine uygun olan malzemeleri tespit edebilmek için malzeme her girisimi. Sicak bir yerel hava içinde yasamak durumunda pamuklu iç çamasiri giyin. Eger soguk kosullarinda yasayan bir kez yün veya Lycra malzeme giyiyor deneyin. Hemen hemen her zaman uydurma kapanmistir iç çamasiri giymek. Bu çok gevsek ya da kemer da siki olmamalidir. Bu gizli olmasi umulur bile iç çamasiri kiyafetleri en önemli mal olacaktir. Daha uygun maliyetli veya markasiz iç çamasiri satin almaktan kaçinin. Normalde iman edebilecegi bir marka için ödeme ve tüm vücut siralama ideal bir uyum saglar. Daha önce vatandaslarin V-Stil, Boksörler, Thongs ve iç çamasiri g-dizeleri formu kullanmak için istihdam. Ama simdi kesin hedefi için kullanimi yapilabilir ki iç çamasiri kesfetmek mümkün olacaktir. Spor aktiviteleri iç çamasiri gibi dikis olmadan sik sik siki uygun bulunmaktadir. Atletik iç çamasiri degerli ve hamur için istihdam edilen gizli cepleri olan erkek iç çamasiri diger çesitleri ile birlikte genital bölgeye ekstra yardim sunar.

Eger durumda hangi boyut fonksiyonlari anlamak istiyorum eger denemek zorunda. Hiç marka 1 ya da iki ögeleri almak ve herhangi bir komplikasyon tespit edebilmek için denemek eger oldukça iyi olurdu. Boksörler gibi çesitli amaçlar için uygulanmis Erkek iç çamasiri piyasada stilleri bir dizi var hafta sonu disari sogutmak için uygulanir, spor fiziksel eylem ve ofis kullanimi için normal bir maç için maç.

Simdi önce, Erkek çesitli iç çamasiri firsatlari yoktu. Sadece külot ve boksörler olmustur. Ama örnekleri degistirmistir; erkeklerden seçmek için çesitli iç çamasiri olanaklari ve tasarima sahiptir. En büyük gelistirin kendi kumaslar bulunmaktadir. Bu pamuk, polyester veya ipek karisimlari gibi farkli malzemeler tamamen farkli stilleri elde etmek mümkündür.

Külot: Geleneksel Külot Y seklinde giris sinek vardir, üst uyluk ve popo dogru bel üzerinde herhangi bir sey ele malzemenin yaklasik 4 inç tamamen kaplidir. Bel altinda bel altinda iki inç ve daha az artis külot rahatlama üç santim Orta artis külot rahatlama. Bu stilleri az katli kot için uygundur idealdir. Külot tüm gün ya da bedensel eylemler oturarak gerektiren isler için en etkili.

Boksörler: Boksörler tüm stilleri gevsek ve en rahat olacaktir. Sort düz bacak açikliklari azaltmak ve böylece uyluk ve popo kapsamaktadir. Boyutu muhtemelen 8-16 inç arasinda dalgalanma olabilir. Konik kutulari çok daha fazla% 100 ücretsiz hareketleri veren yan hava girisleri ile, uyluk eslesebilir bacak açikliklar var. Bokserler uygun olabilir ancak iç olacaktir.

Boxer külot: Boxer külot boksör ve hizli arasinda merkezi zemin olacaktir. Iç çamasiri Bu tür esas siki pantolon altinda ve sportif aktiviteler boyunca giyilir. Boxer külot spandex veya pamuk malzeme mevcuttur.

Bikini: iç çamasiri Bu tür iyi göbek altina gider. Bikini alçak kot pantolon ve siki pantolon ile idealdir çalisir. Gerçekten normal spandex veya naylon içerik kadar gelistirilen baslica nedeni Bu çok iyi biraz külot ve boksörler çok daha fazla mal olabilir.

Kayis: Hatta bikini iç çamasiri daha ölçekli-asagi. Onlari koparmak için bir dikkat çekici vücut isteyeceksiniz. Naylon ve spandex karisimlari için iç çamasiri bakis bu tür almak ve güvenilir, canli renkler sopa planliyoruz olanlar için.