erkek deri yelek ve bayan deri yelek

erkek deri yelek
Bu bayanlar ve erkekler için iç giysi türüdür. Erkekler genellikle beyaz renk yelek tercih ederim. Ama renkli deri yelek de mevcuttur ve motosiklet yaris sirasinda kullanilir. Jokeyler diger jokeyler arasinda benzersiz kimlik için renkli deri yelek giyerler. Erkek deri yelek iki çesit gelir, onlardan birini kollu ve diger yarisi kollu ile. Bu erkek deri yelek yumusak elyaftan ve ilave terleme absorbe edilir. Bunlar vücudu serin ve rahat tutun. Bu deri yelek gömlek olmadan giyilen ve sik bir görünüm saglar edilebilir. Spor kisilikleri çogu, spor alanlari üzerinde iken kolay vücut hareketleri olmasi çok bu deri yelek giyerler. Bu spor ve atletik deri yelek ekstra ter emme ve serin tutmak için malzeme yapilan sofistike adam imal edilmektedir.

Erkek deri yelek diger av amaçla kullanilan ve diger iki cebi balikçilik ele tutmak için saglandigi balikçilik yelek vardir yastikli yelek vardir.

Asya ülkelerinin durumunda, “Banyan” olarak adlandirilan ve sik sik açik hava etkinlikleri için giyim kullanilir. Günlük faaliyetleri için gün içinde dünya çapinda kullanilan diger tip, yagi cilt yapilmis ve çalisma ve oynarken giyilir Jumbuck yelek vardir. Kapitone yelek ön ve arka tarafinda boyundurugu vardir. Jokeyler normalde bu deri yelek giyerler. Victoria yelek yelek erkekler ve arka tarafindan kullanilan diger önemli yelek yelek büyüklügü degistirmek için ayarlanabilir bir sekme sahiptir. Tüm bu erkek deri yelek önemli aksesuarlari tutmak için bir ya da iki cebi var. Sürme whiling kullanilan bir diger deri yelek Binme yelek ve hafif çiseleyen yagmur gelen ve güçlü rüzgarlardan binici korur.

bayan deri yelek
Bayanlar yelekler erkek deri yelek benzer ve bayanlar tarafindan iç giyim olarak giyilir.

Bayan deri yelek durumunda, bu komple vücut kapsayacak sekilde dis gömlek giymek zorunludur. Bu bayan deri yelek çesitli boyutlarda ve farkli renk gelir. Yürürken veya çalisirken bir Bayan deri yelek gereksiz vücut hareketleri kisitlar. Üst sinif bayanlar, bu yelek sik bakmak için bir gömlek olmadan giyilir. Vücudu serin ve rahat tutmak için, özellikle yaz aylarinda, deri yelek ‘talep çok artirir.

Bu gençler arasinda moda olarak kabul edilir gibi son dönemlerde, bir deri yelek ön ve arka tarafinda yazilmis çesitli logolar bulabilirsiniz. Bu yelekler kaliteli kumas üretilmektedir Dahasi, bayan deri yelek, vücut isisini korumak. Hatta bayan jokeyler ve motosiklet sürücüleri sürüs sirasinda bu yelekler ücretsiz olmasini tercih. Ama bayanlar çogu mutfakta çalisirken bu deri yelek giymeyi tercih.

Erkek ve bayan deri yelek arasindaki temel fark boyutta olmasidir. Erkek deri yelek ve normal bayan deri yelek diz yükseklige kadar olan ile karsilastirildiginda bayan deri yelek gevsek vardir. Böylece bir yelek giyim her ayrilmaz parçasi olan ve toplumda durumunu korumak önemli bir rol oynadigi sonucuna gelebilir.