bagaj distribütörler dikkate almasi gereken önemli seyler

Bagaj distribütörler her zaman sunuyoruz ürünler kesinlikle müsterilerinin ihtiyaçlarina uygun emin olmak gerekir. Ayrica, kesinlikle yasamlarinin bir anda çanta satin edecegiz dünyada binlerce oldugu dogrudur iken, bu gerçekten degistirmek ya da degistirmek istediginiz bir sey degildir. Tabii ki bu kisilerin daha büyük çantalar daha büyük ya da belki gerekli ya da var olanlar zaten yipranmis ve yedek ihtiyaç oldugunu sürece, o zaman yeni bir bavul satin alacak degildir. Bu nedenle, bagaj distribütörler için pazar oldukça rekabetçi. Onlar müsteri fiyati ragmen bir çanta seçin yapan belirlemek mümkün olmasi. Burada müsteri geliyor tutmak için torbalarda bulmaya çalismalisiniz ögelerin birkaçidir.

agirlik

Müsteri göçebe açisindan çok mobil gitmek gibi, onlar hafif ve hizli bir sekilde ilgili tasinan ya da kivrilmis olabilir bagaj gerekir. Bazi kisiler özellikle tapiyorum ya da toplu tasima ve yerlere gitmek için hafif bir çanta kesinlikle basit yapacak olan sinirlidir. Ayrica, bagaj bu gün çok sik ve bu tokalari, gereksiz ve diger çikintili etkileri ve bazi üreticiler yararli ancak gerçekten degildir olduguna inaniyoruz bilesenleridir ekstra bölmeler gibi gereksiz aksesuarlar içermez. Hafif çanta çünkü havayollari açisindan konfor hem de maliyet etkinligi iyi bir seçim mi? fazla bagaj agirlik için ekstra ödeme politikalari.

boyutlar

Bagaj distribütör ferah ve çanta içinde gerekli olan tüm cepler yani sira kollu pek çok evi olabilir çanta satmak gerekir. Ayrica çanta göz önünde? Sira müsterilerine farkli türde için çesitli boyutlarda saglamak agirlik s merkezi olarak. Bu arkasindaki nedeni yasli tatilcilerin iterek ve ayni zamanda daha kisa ve çok daha kararli oldugunu kiyasla daha büyük ve uzun boylu Bagaj çekerek, büyük sorun kaldirma sahip olmasidir.

tasinabilirliktir

Çanta manevra veya kullanimi kolay olmali ve giyim düzenlemek için zaman çok bir müsterinin? S almak ve bunlari kaldirmak ve bit için çanta almak olmamalidir. Birçok zaman en büyük degeri seyahat ve kullanimi oldukça basit çanta seviniriz insanlar. Ayrica, çanta her zaman, asansör itme ve gerçekten kilo ile toka olmayacak ve kesinlikle hala çakil yani sira arazi diger türleri çekmek veya itmek kolay olacak tekerlekleri olmalidir kolay olmalidir.

Çok dikkatli bir sekilde sattiklari ürünler tercih ve tam müsteri bagaj ariyor ne hedef mümkün olacak, böylece bu özellikleri her zaman bagaj distribütörler tarafindan dikkate alinmalidir. Dogrudan bagaj alarak müsteri deneyimi etkisi, çünkü bu, birlikte en kaliteli malzemelerle, baskilar ve ayni zamanda renkleri daha önemli özellikleridir. Distribütörler her zaman çanta etkileyen yenilikler için dikkat gerekir? agirlik, sekil ve ferahlik yani sira ne müsterilerine sunuyoruz yetkin ve gerçekten dayanikli bir çanta ve aksesuar oldugunu emin olmak için kendi manevra kabiliyeti.