tatil kutlamalari için ruhlari almak

Krem santi ile üst
Kakao tozu ile toz

brezza estiva
Tatil üzerimize neredeyse oldugunu ve sties arkadaslari ile partiler için sezon, aileleri ile aksam yemekleri ortalama, sevdiklerinizle ocak basi tarafindan yakin arkadas ve sessiz gece ile-araya olsun. Bazi eglenceli yapmak için planliyorsaniz, herkes bir iyilik yapin ve geleneksel çivili yumurta likörü ve sicak tereyagli rom ötesine bakmak. Biraz daha iyi seçenek vardir, bu yüzden burada karin sicak ve tatil tezahürat ile misafirlerinizi doldurmak için birkaç öneri.

bazi sicak gibi

Soguk bir kis gününde, kahve, sicak çikolata ya da kükreyen bir yangin yani sira kestane veya biscotti ile servis mulled sarabi dumani tüten bir kupa daha birkaç sey daha iyi vardir. Yaklasik krema ile Vecchia Romagna Brandy ve garnitür bir atis bir ons ekleyerek kupa bazi yangin koymak. Brandy sicak içecekler ile son derece iyi özellikle kahve karisimlari ve bir tatli, ama biraz baharatli ekler, içki lokma. Italya’da en eski Brandy damitma biridir Vecchia Romagna, dört sofistike Brandies Etichetta Nera veya Black Label, çok uygun 26.99 için perakende ve üç Highend eski Riservas 10, 15 ve 35 yasinda ithal oldugu 40 200 araligi . Vecchia Romagna Brandies babalar ve mezunlar için büyük bir hediye yapmak çekici hediye kutulari da mevcuttur.

bu limon seviyorum

Bu barmenler ve çöl sefler ortak bu daysThe cevap lemoncillo da yazildigindan Limoncello olarak bilinen keyifli bir likör olan var nedir. Kokteyller ve sekerlemelerde için mükemmel, lemoncillo alkol ile asilanmis limon kabugu rendesi yapilmis bir tatli ruhtur. Bu, çok yönlülügü ve mükemmel dengeli eksi / tatli tadi nedeniyle ün kazanmistir. Bir Italyan sirketi, Giori, zevk ve sefaya düskün uzmanlardan övgü kazanmistir ve limon beze içinde olabildigince Cosmo Volanos de esit derecede iyi kullanilabilecek bir lemoncillo üretir. Giori da bir sir olarak kek üzerinde de espresso veya drizzled hizmet veren bir one-of-a-tür lemoncillo Krem likör sunuyor. 750 ml sise için 18.99 de Giori lemoncillo ve lemoncillo Krem perakende hem de.

soguk hissediyorum

Kokteyller tatil partiler için bir SureFire isabet vardir ve hiçbir kokteyl votka olmadan tamamlandi. Gerçek, kaliteli votka hafif, buzlu aroma ve bir mikser karakter ve lezzet devralir düzgün, kuru, neredeyse nötr bir tadi vardir çünkü votka özellikle tatsiz, prim tür kokteyller için idealdir. Yani, sik Kozmopolitler, Martini ve Votka Mimosas, gelen Beyaz Ruslar, Burgular ve tornavidalar gibi standartlarina her sey ayni siseden yapilabilir. Bir istisnai bir örnek Kutskova bir Rus yapimi, fivetimes filtre, çift distile, süper remium votka oldugunu. 25 araliginda perakende Kutskova,, saf, net lezzet ve serin, yumusak tat için, San Francisco Dünya Alkollü Rekabet ve Spirits tattirarak Uluslararasi Inceleme elestiriler yani sira altin madalya aldi.

farkli bir sey

Yeniden bir likör usta için gerçekten essiz bir hediye ariyorsaniz eger, Amaro Karadag adli bir keyifli samimi arayin. Amaro Karadag asina olmayan o sizin için, bir tatli tat ve hafif aci bir renge sahiptir ve genellikle yemekten önce veya sonra servis edilir bir bitkisel likör oldugunu. Avrupa’da Barmenler ve barristas kokteyller kahve için her seyi bir madde olarak yillardir Amaro kullaniyorum, ve simdi burada Amerika’da popülerlik kazanmaya basliyor. Baharat, pekmez, karanfil ve portakal kabugu canli lezzetleri ile, Amaro Karadag son zamanlarda Ruh Dergisi, Wine Spectator ve Sarap Tutkunlari tarafindan üstün puan verildi. Sogutulmus veya oda sicakliginda dondurma üzerine dökülür zaman en iyi düz hizmet vermektedir. Tatil için, Amaro Karadag özel Amaro cam ile birlikte gelir ve 21.99 için perakende bir hediye seti olarak kullanilabilir.

cozy olsun

Muhtemelen tatil hakkinda en aziz sey insanlari bir araya getirmesidir. Yakin arkadas ve aile bir ziyaret için her yerde seyahat ile, kendinizi bir araya samimi bir ev sahipligi yapan bulabilirsiniz. Fransa, Croizet en Grande Champagne bölgesinde en iyi üzüm baglari arasinda üretilen bir zengin, kadife, aromatik Cognac daha iyi ne olabilir sampanya ile bir kokteyl karisik kayalar,,, ya da bir puro ile bir yudum sicak, görev olsun konyak onlarin inanilmaz lezzet ve pürüzsüzlük için San Francisco Dünya Alkollü Yarismasi’nda övgü aldik. Ve, 29,99 19,99, VSOP de VS perakende ile, kaliteli konyak 99.99 Croizets çizgisinde at74.99 XO ve XO Altin diger, daha iyi bilinen markalara göre olaganüstü degerlerdir. Ayrica, VSOP, XO ve XO Altin veren tatil hediye için mükemmel çekici bireysel kutularda sunulmaktadir ve XO Altin bir festival altin sisede sunulmaktadir.

kesmek

Yilin bu zamani misafirler, yemek senlikleri ve daha fazlasi için ev hazirlamak, alisveris merkezi, seyahat planlari geziler ile oldukça heyecanli olabilir. Ama, ne tatil olursa olsun bu sezon kutluyor sen, yoksa sen bir iki veya iki yüz için-bir araya gelip, bu tatil ruhlari hemen hemen her vesileyle sigabilir hosting. Yani, gün neseli ve parlak, ve sorumlu içmek için hatirliyorum olabilir.