suikast inanç altair kostüm yapmak için bir plan

Eger Assassin Creed Altair video oyun gerçek bir hayrani iseniz Çocuklar, Assassin Creed Altair kostüm Cosplay eglence için sizi memnun gerekir. Onun süper serin kostüm ve detayli aksesuarlar su anda çok sayida cosplayers tarafindan en çok aranan için ayarlanir. Simdi burada Assassin Creed serin Altair reel getiri için kostüm yapmak için güzel bir plani vardir.

Olabildigince Ilk olarak, mümkün oldugunca kostüm iyi resimleri toplamak. Eger planlama ve kumas alisveris bu çok yararli olacaktir. Ayrica kesme ve dikis yetenekli oldugundan emin olun. Aksi takdirde, tasarim gerçeklestirmek için bir terzi kiralama.

Ikincisi, güzel kumas bulmak. Bornoz ve pelerin için iyi bir seçim onlar orta yas bir çok kullanilan olarak tuval ya da keten ve oyunda kullanilan doku gibi görünecektir. Dogal tuval renk kostüm yapmak için gerçekten idealdir.

Üçüncü olarak, giysilerini diger bölgelerinde arayin. O açik gri gömlek ve gri / kahverengi pantolon vardir. Pantolon denim, pamuk veya tuval daha hafif bir tür olabilir ise gömlek, keten olabilir.

Hatirlatma: Eger sansliysaniz, ayni zamanda farkli kiyafetleri magazalarda kostüm her ayri parçalar bulmak ve kostüm maç ve olusturmak için onlari degistirebilirsiniz.

Forth, kostüm bakmak ince bitmis oldugundan emin olun. Topladiginiz resme göre, kayis / kanat için uygun kumas bulmak. Ayrica bu konuda,% 55 rayon% 45 keten mükemmel yapilmis bir koyu gölgeli doku, zengin görünen renk kullanin.

Besinci olarak, biz gerçek deri veya deriden deri parçalari yapmak isteyip istemediginizi seçin. Bütçe izin veriyorsa, gerçek deri deri bir tür olarak daha ideal olma egilimindedir güzel bir görünüm ve doku olabilir.

Altinci, kolsuz elbise “kollari” için serit kullanin. Modelleri üzerinde çalisirken, elbiseler, gömlek, pantolon ve kaput görünüyor elde etmek oldukça basittir. Ancak, Altair kostüm en zor kismi kemer olacaktir. Büyük “kemer ‘ve sertlik görünüsteki botlar için özel desenler canli topluluk son rötuslari her ikisi de. Keskin canli Ayrintilar çok önemli bagli. Sadece ucuz bir çift çizme hakkinda ayrintili bir kapak bitirebiliriz!

Son olarak, aksesuarlar, biçak ve kiliç bulabilirsiniz. Eger ayrintili bir video ögretici çevrimiçi bulmak gibi sürece bir sorun olmaz.

Daha sonra sol kolunu, onun serin bir görünüm bir baska önemli detay zirh yapmak. Bu disari çatlak köpük, vb, birçok yolu, heykel parçasi ve bir fiberglas veya reçine kopyalama yapiminda yapilabilir

Son adim sikinti zor bir etki için kilik. Peki, bu ipuçlari kostüm yapma ilk asamasi tüm vardir! Ama bitmis bir görünüm bir sekilde Assassin Creed Altair bir reel getiri olacagi tahmin edilebilir.

Sonuç olarak, Assassin Creed Altair kostüm için, kumas seçimi iyi bir sonuç elde büyük bir rol oynar. Gerçekten bütçe endise varsa, deri olmalidir kismi için deri ve suni deri karisimi. Keten, kanvas ve domuz süet gibi deri gibi bazi sert dokular canli orijinal görünümünü bu his ifade olasiligi daha yüksektir. Eger Assassin Creed Altair Cosplay ile eglenceli kesfetmek tam bir zevk Istek!