sal, dantel ve tarak peçe

Bir ölçüde dantel, tarakli kenar ve sal peçe tüm peçe benzer türlerini tanimlamak için: dantel tasarimlar ve dekoratif kenarlar dahil zarif görünümlü peçe oldugunu. Eger perdenin bu tür ilgi bir gelin iseniz, muhtemelen her üç stilleri kesfetmek isteyeceksiniz.

dantel perdeler

Narin, dantel perdeleri her yerinden kenar-sadece dantel tasarimlar kadinlik ve aralik içinde nihai vardir. Dantel kendisi Blonda, Chantilly, ya da dantel islemeli tül olabilir. Ilk iki esas olarak klasik veya son derece yüksek kaliteli perdeleri bulunur. Bugün gelin en sik nedeni çok yönlülük ve düsük maliyet, dantel son tipi giyer:

Detaylandirma ve derinlik, daha fazla bilgi veya renk eklemek için kalin biri için ince bir iplik: – El Blonda dantel ipek iki tür hazirlanmis tasarimlar içermektedir.
– Chantilly dantel karisik sebze, meyve veya çiçek desenli islemeli ve dantel kökenli Fransa’da sehir olarak adlandirilir. En Chantilly dantel siyah iken Wikipedia (en.wikipedia.org / wiki / Chantilly_lace), göre, bazi beyaz peçe Chantilly tasarimlari ayi.
– Dantel islemeli tül geleneksel Chantilly veya Blonda dantel taklit veya diger tasarimlar yansitacak sekilde dikilebilir.

Döseme peçe dantel

Sizin peçe içine dantel zerafeti entegre etmek baska bir yolu bir dantel kenar veya Döseme geçer. Peçe kenarlarinda uygulanan dantel ile, öncelikle tül veya diger perde malzemeden yapilir. Özel malzeme, Döseme tasarim ve diger süslemeler tercihinize bagli olarak degisir, çünkü bu görünüm son derece özellestirilebilir.

sal ??peçe

Bir tarakli kenar tek katmanli – Bir dantel perde düsündügümüz zaman, bir sal peçe hayal olabilir. Geleneksel olarak, basörtüleri islemeli Chantilly veya Blonda dantel yapilmistir. Simdi gün, bazi sal peçe kenar islemeli ile, tül yapilir. Onlar bas üzerinde bol dökümlü ve dikkat çekmeyen bir tarak ya da igne ile sabitlenir olmayan toplanan malzemeden tek parça, yapilir.

tarak kenar peçe

Bir sal peçe ile ilgili ayirt edici özelligi tarak kenaridir. Bir peçe kenarinda genellikle düz veya hafif egri üzerinde kesilir. Istisna bir unnique kenari ile kesilir tarakli dügün peçe vardir. Yari çevreler bir sira yerlestirilmis yan yana yapar kivrimli desen hayal edin. Ya da, görsel örnekler için, Google Images (images.google.com) ve Mantilla Veil yazin gidin.

Tek katmanli, olmayan toplanan peçe giyen

Geleneksel olarak, dantel ya da sal peçe basinin üzerinde bol dökümlü edilecek malzemenin tek, olmayan toplanan oval veya yuvarlak tabakasi vardir. Bu profil kesmek için puf ya da baslik olmayan, sik ve sofistike bir görünüm olusturur. Sen çivileme ya da küçük bir tarak ile saç için takilarak peçe bu tür takabilirsiniz. Ayrica bir igne gizlemek için dikkat çekmeyen bir yay veya diger saç süsü giymek isteyebilirsiniz. Sizin peçe bir tarakli veya baska benzersiz kenar varsa, giymek için geleneksel sekilde bu yüzden dantel kenarlari yumusak yüz ve üst vücut çerçeve oldugunu. Ayrica giymek tercih edebilir “allik tarzi,” peçe yüzünü kapsayan ve kenarina da korse düser böylece. Ya da, geri dekore kenarlari kademeli böylece basinizin arkasina peçe takin.

toplanan ve çok katmanli peçe

Muhtemelen bir all-dantel perde (tam güzelligi dantel göstermek için) için bir tek katmanli isteyeceksiniz olsa da, bir dantel ya da tarak-kenar peçe baska ayni takabilirsiniz. Birden fazla katmani veya agir toplama dikkate etkisi, ancak dikkatli olmak yok. Yanlislikla yogun ya da “kalabalik” bir görünüm yerine, zarif yaratabilir.

Eger peçe giymeyi tercih Hangi sekilde, koridorda asagi yürürken kendine has kisiligini yansitir biliyorum.