moda

Neden acimasiz moda mezar uysallik ve saygili sunulmasi ile kucakladi ise gerçekten zarif moda olusturulmasi genellikle, alay ve direnç ile bir araya geldi olmasidir?

Bir aile bize gelince, Ingiltere veya Fransa veya herhangi bir yabanci karadan, biz igrenç kardeslik kabul, ve davetkar elleri sunuyoruz; ama Zarif bizimle nazik karsilasacaksiniz uzun süre kalmak gerekir, ve yabanci parçalari onu kiz soguk olan üzerine bakti, ya da ayni anda dropprd.

, Üst baslatmak için – “çok bas ve kusurlu önünde.” Bir bayan bir etek, diyor hayranlik için görüntüleme, sik bir moda tasarimcisi magaza ve magaza adam gider “, bu en son moda olan Madam.” Bayan sarili korkunç etek ile eve geri geliyor, ama hiç kimse bakiyor ya da gülüyor. ‘Yeni bir tarz Tis, ama “sakin ol.” Bir yil sonra, büyük olasilikla, tasarimci bayan çok daha genis bir grup ile bir etek gösterir, ancak iki ve çok daha büyük bir çapa sahip bir bel, kadar haddelenmis – çan etek bir örnek. Bu ciddiyetle donned ve takan onun tüm hayranlar etek kendi kadar korkunç oldugunu bilmenin keyfi vardir. Etek tatli bir gülümseme ile giyilir. Ve böylece “deforme” sadece çirkin kelimenin karsilastirma üç derece üzerine, baska bir yil, degisiklikleri zil, bize numara kutu gibi herhangi bir uzun yillar bayan karar verdi.

, Özgürlük için ya da konfor için yeterli bos bir bel boyutu ile, rahat, zarif, ipek sal etek moda olarak ortaya baslar,, Ama bir dönüsüm gerçeklesir – ve nasil alinir? Ev hanimi onu sal etek giymek için basit olabilir ama bu, çok siradisi olacagini hissediyor, ve gibi mütevazi, kiyafetinin geri kalani gibi. Genç bayan doktor çekinerek üzerine sal etek çalisir ve onu ilk yürüyüs onu zengin arkadasi, en sevdigi hasta ve ciddi bir arkadas olarak, onu tavsiye uygulama, onu tanitmak için çalisiyor bir karsilayan, giymek degil yeni bir sey – kötü etek sadece çirkin olsaydi sal etek, yeni-tasarim kötü bir sey, kalite, orada olurdu – onun tüm saygin hastalarin onu birakacak gibi bu yüzden bir aptal gibi o elbise. O yasli bir kadin söz duydum, çünkü genç bir avukat “Bu küstah görünümlü etek,”, bir sal etek alir ve o anlar arsizlik, onun mesleginde çok önemli oldugunu, ve o degil bilincinde olan umut oldugunu sahip, etek ile gelebilir. Bir kadin sadece bir kat kazanmistir kadar olgunlasti kizi ile söner ve bir etek ariyor. Anne tat ve yargi vardir ve gençlik henüz terk zarif formlari ile bazi unperverted yakinlik vardir, ve bu yüzden bu rahat ve sik sal etek birini seçin ve satin alin. Eve ulasmak hemen önce, onlarin en iyi arkadaslarindan biri, kadinin en nazik ilgili bir kisi, ve genç kadin takdir ve saygi yerine, ve o neden, Suzan! Bu kabadayi etek biri var “, onu selamliyor ? ” Ve böylece sert, soba-boru canavar yerini tutar, ve on dokuzuncu yüzyilin bildigi tek hos, mantikli, zarif, olma etek, kötü isimleri her türlü denir ve sessiz kadinlar giymek için korkuyorlar.

Bu Gözlemlenmemis ve flouted için, bir bayan onun etrafinda sarin ki, çok sal, en basit ve zarif sarici ve withal rahat kaderi olmamistir?

Evet, Nervürlü! Derece küçük kulak ve yedi pelerin, birini digerine, “dokunmadan sert, kare yakali, sizin magdur ama sadece kendilerini vida böylece sikica kapanmis olmasina dikkat elinizde beyaz bir surtout ile önümüzdeki kis Hadi ve güzel daha az, “ve tüm saygin kadin bunu kabul edecek, ve erdemli dandies veya rowdies, çirkin idol kendi sal etek feda olmaz olanlar gibi, asagi kaslarini.