erkek esarp egilimleri ne seçmek için ve nasil onlari giymek için

Erkek esarp artik sadece fonksiyonel bir aksesuardir. Erkek esarp Tasarimi tam tesekküllü bir endüstri haline gelmistir: günümüz metroseksüel erkek sofistike ve benzersiz bir görünüm hem de onun gardirop denge eklemek istiyor çünkü. Pamuk, keten, ipek ya da yün, baskili veya düz, çiçek ya da kontrol erkek esarp seçenekleri daha önce hiç birlikte gelir olsun. Eger özensiz görünümlü ya da çok sert çalistiginiz gibi sonunda yok böylece, dogru görünümü elde etmek için önemlidir.

Burada onlari giymek için ipuçlari ile aralarindan seçim yapabileceginiz bazi esarp sunlardir:

Yün esarp: tabii ki Giyilebilir, sadece kisin, yün esarp çok yönlü bir aksesuardir. Sofistike bir Avrupali ??bir görünüm için, o kadar çift ve olusan döngü geçirin. Ayni zamanda bir ascot kravat olarak takilabilir. Ascot baglari resmi takim elbise ve smokin ile harika görünüyor ve bu sezon ‘in’ çok bir sinirli, deniz bir görünüm kazandirmaktadir. Ascot baglari hantal oldugu için, agir kazak ya da t-shirt ile takim için asla unutmayin. Bir kis erkek esarp da rahat bir görünüm için boynuna birkaç kez sarilmis olabilir.

Pamuk esarp: Bu yaz pamuk bir erkek esarp giyin ve kavurucu sicak bakabilirsiniz! Sal, çiçek ve çek veya ince çizgili eglenceli baskilar seçin. Bu yuvarlak boyunlu t-shirt ve kot pantolon ya da bir keten takim elbise ile harika görünüyor. Deniz veya çocuklar ile havuz bir aksam oyun tarafindan tembel Pazar brunch düsünün.

Anahtar rahat boynuna atmak, siz önünde sarkan iki ucu ile boynunuza esarp yerlestirin. Bir ucu digeri daha uzun bir ayak civarinda olmalidir. Uzun sonunda alin ve bir kez daha boynunuza sarin ve önüne getir. Çok güzel bir görünüm için havacilar bir çift ile ekip.

Keten esarp: Keten erkek esarp yaz için baska büyük bir seçenektir. Klasik kumas, sadece keten ile yanlis gidemez. Keten takim elbise, tee, gömlek ve hemen her sey ile harika görünüyor. Bu son derece çok yönlü kumas ve herhangi bir erkek gardirop için bir zorunluluktur. Iyi bir tasarimci keten esarp yumusak ve esnek ve ilginç renk ve baskilar gelir.

Ipek esarplar: özel günler için saklayin. Onlar en iyi ve takim elbise ve resmi görünümlü kazak ile harika görünüyor çünkü Italyan ipek esarp arayin. Ipek esarp baski çesitli gelir – kisiliginizi ile gider herhangi bir baski seçin. Bu yazim zenginlik ve zenginlik söz konusu oldugunda, oldukça ipek gibi bir sey yok!

Özel ipucu: bu erkek esarp gelince, marka önemi var! Tasarimci erkek aksesuarlari, aralarinda Stanley Lewis birçok popüler markalar vardir. Tasarimci esarp toprak maliyeti yoktur ve henüz% 100 dogal elyaflar ile Italya’da yapilir. Onlar, dikmek rahat yok konum ve baskilar ve kesinlikle sik görünmesini saglayacaktir renk gelir.

Eger ofis veya ev disina dahaki sefere, uzak durmak emin olun – sadece bir esarp üzerine atmak ve bu bakislari izleyin.