bu uygun çanta organizatörleri ile bir çirpida çanta geçis

Bu hayal – aksam için disari gidiyor ve size profesyonel Kenneth Cole el çantasi bir funky Betsy Johnson debriyaj degistirmek istiyorum. Ne yazik ki, güne çanta darmadagin ve daginik, ve bunu biliyorsun önce, size yatakta içerigini damping ve temel arayisi içinde karisiklik üzerinden siralama olmasidir. Çok yönlü çanta organizatörleri bir çift yatirim eger anahtarlama çanta çok daha kolay bir basari.

Bir temiz bir yer tüm – örnegin cep telefonu, cüzdan, kamera, kalem ve ped, ilk yardim çantasi ve makyaj çantasi gibi – olarak bilinen “transfer çanta,” bu birimlerin somun ve civata tutmaya yardimci. Ve büyük boy hobo çuval gelen sevimli aski çanta gitmek için hazir oldugunuzda, bu alacagini tüm kaldirma ve birkaç saniye içinde transfer çanta yerine, bir bilek hareketiyle oldugunu.

Eger hazirsaniz çantanizda de-yigilmayi ve sadece biraz daha kolay o kadar geçis yapmak, daha sonra bazi transferi çanta fikirler için asagidaki listeye bir göz devralacak.

klasik transferi çanta – siyah ve kahverengi saten

Yüzde 100 saten yapilmis, Siyah ve Kahverengi Saten Klasik Transfer Çanta herhangi bir profesyonel kadin kendi için bir kullanisli aksesuar. Uygun bir anahtar döngü, çanta çikarilabilir ve uzatilabilir ve bir yapay elmas fermuarli kozmetik çantasi insa fermuarli çekin kapli saten olan bir wrap-around kolu ile birlikte. Içinde tatli bir mocha kahverengi ve dört elastik bir çek defteri gibi önemli esyalari güvenli olabilir cepleri, kartvizit ve diger seyler arasinda cep telefonu vardir. Iki cebi olan çanta dis tasarimi, yanardöner gri saten dokunuslar tarafindan belirginlestirildiklerinde kahverengi ve siyah swirls olusur. Bu özel renk düzeni herhangi bir çanta ile çalismak üzere tasarlanmistir. Bu açik bej, siyah yusufçuk ve kirmizi saten de mevcuttur.

büyük zamanlayici transferi çanta – böcegi

Uygun bir anahtar döngü ile donatilmis, keyifli siyah beyaz Beetle Yazdir Büyük Timer Transfer Çanta eglenmek için seviyor flört kadin için idealdir. Çanta tamamen dis ve iç hem de cepler ile kapli, ve size bir çirpida gereken her seyi bulabilmesi için bir fermuarli kozmetik çantasi vardir. Yüzde 100 polyester mikro fiber yapilmis, transfer çanta bu sürümü ortalama organizatör daha büyük ve ekstra cepler içte ve dista vardir. Sadece büyük boy çanta veya daha büyük kilif seviyorum ve ayni zamanda bir çanta içine sigabilecek olanlar için mükemmel bir satin alma.

Büyük Timer Transfer Çanta bir baska müthis yönü kolu oldugunu. Bir kavrama olarak bu özel kolu hareket, sen kendi basina tasimak istediginiz durumunda omuz askisi in-46 çikarilabilir vardir ve leopar, çok seritli, düz siyah ve köstebek yusufçuk mevcuttur.

anne transferi çanta koleksiyonu – klasik

Için tasarlanmis anneler–the-go, anne Transferi Çanta Koleksiyonu Klasik ve Big zamanlayici seklinde hem de mevcuttur. Erkek ya da kiz için pembe, beyaz ve mavi çizgili için, mavi beyaz ve sari serit – Grubu tarafindan renk tat seçebilirsiniz.

Hangisini seçerseniz seçin renk düzeni, anne Transfer Çanta bebek bezi çanta, spor çanta, çanta veya evrak arasinda geçis için idealdir. Klasik sürümü, her torbanin iç güvenli temel dört elastik cepler vardir ve dis bir tarafinda x 4-in 4,5-in ölçüm iki düz cepleri var. Disinda diger tarafinda yapay elmas fermuar çekme ile yerlesik bir fermuarli kozmetik çantasi vardir. Eger tekrar evin anahtarlarini kaybetmek asla çok rahat anahtar döngü vardir. Yüzde 100 polyester mikro fiber yapilmis, transfer çanta 9-x 6-x 2-in ölçer ve saten kapli oldugu.

ele-bu klasik transferi çanta – siyah

Siyah Kolu-Bu Klasik Transfer Çanta klasik ve sik hem giyinmek seviyor herhangi bir kadin için sofistike ve uygun fiyatli çanta düzenleyicisidir. Siyah suni deri, iç ve bu transferi çanta dis Made in cepler ile kapli ve fermuarli kozmetik çantasi, hem de kullanisli anahtar döngü vardir. Organizatör en yerlesik kolu ve kayis 46-in çikarilabilir Eger organizatör bir zarif debriyaj veya sik omuz çantasi için çanta degistirmek için izin, çok yönlülük için yapar. Torba 9,5-x 6-x 2-in ölçer. Kolu-Bu klasik sürümü de mevcuttur mor (mikro fiber), altin (yapay deri), gümüs (yapay deri), siyah (kuzu derisi deri), bakir (kuzu derisi deri) ve kalay (kuzu derisi deri). Bu çanta siyah, Big Timer versiyonu da mevcuttur (yapay deri) ve bakir (kuzu derisi deri).

Bir kez, bir çanta organizatör yatirim çantalar degisen çok daha kolay bir görev için zor bir harcama gelen dönüstürecek ve yatak yuvarlandi dudak parlaticisi bulmaya çalisirken gereksiz zaman harcamak zorunda kalmazsiniz.