bir t shirt yarismasi tasarim

Resim bu: Orada bir kavrama insan elinin ulasamayacagi eluding, güzel bir açik gökyüzünde yolunda winging muhtesem bir kus, ve arka planda bir etkisiz kus kafesi yalan çarpik ise, kendi kapisi kirilmis ve açik sallanan. Kafesin altindan çikan bir adamin yüzü bu belki de insan aklinin, insanligin kendisi üzerimize yerlestirir pranga bir unfettering bir kirilma ücretsiz oldugunu belki de simgeleyen bir parçasidir. Yani bu ben hakkinda konusmak bir sanat bir resim ya da is mi? Aslinda degil, ama pop art ve çagdas grafik tasarim olarak terim olabilir. Bu ‘gömlek yarismasinda tasarim’ bir kazanan bir tisört tasarimi, bir, tema ‘zihninizi Ücretsiz olsun!’ Olan tasarimci bu kazanan giris için 750 $ yakisikli bir ödül kazandi.

Gömlek de tüm tasarimi degistirir ve kendini dönüstüren olarak gelistikçe kültürünün bir yansimasidir. Sonra Bir kentsel angst temsili, siyasi egilimler, dini ya da hayir iliskisi, ünlü bir fan club, belirli bir okul ögrencisi, farkli seyler herhangi bir sayi biri olabilir.

Bu yüzden online t shirt satan birçok site genellikle tee için bir tasarim yarismasinin seçenegi sunar. Bu sekilde farkli girisleri her türlü çesitli yollari her türlü temsil fikir ve düsünce ilginç bir kesit, elde sunulur. Ayrica insanlar çok farkli ve dikkat çekici stilleri satin almak ve giymek böylece bu yarismalar tshirt yarisma sonucunda, de online bu t shirt satmak tutun siteleri.

Bazi siteler de kendi özel Gömlek, Sweatshirt ve mal tasarimi seçenegi sunar. Olusturabilir ve upload kendi sanat ve bitmis ürün çevrimiçi görebilirsiniz. Eger yaraticilik veya kendi benzersiz fikirler ifade için tesvik var ise herhangi bir tasarim t shirt yarismasi arasindan bir girebilirsiniz. Eger gömlek tasarimi istemeyebilirsiniz hissediyorum bile yine de bir özellestirmek ve kendi adini veya resim veya bir arkadasinin bu ile kisisellestirmek veya bir sevdi olabilir. Yani Baskan bir bayan için Obama vermek ve Baskan için bir Tom / Dick / Harry ile bunun için kendi adayligini yerini alabilir.

Seytani görünümlü disler ve Vahsi Born basit bir slogani ile bir lolling kirmizi dil, ile, saskin genis çene: Simdi bu tekrar hayal. Ya da bu: Ben görünce ates hakkina sahip I / Medya duyuyorum sözlerle kirmizi renk sadece kayit dügmesine, ile mono krom bir video kamera resim,. Yine harfler kelime ortami disinda siyah bulunmaktadir. Bunlar sadece her zaman devam eden bir grafik t-shirt tasarim yarismasi olan bu tisört tasarim sitesinde bulunan t-shirt örnekleri bir çift vardir. Üyeleri tarafindan oylarin dayanarak, kendi tasarimlari sunulan tüm yarismacilar arasindan kazanan seçilecektir. Kazanan bir para ödülü alir ve herkes t shirt herhangi bir satin alma seçenegi vardir.

Hiç bir ihtiyaci hiç bir t-shirt koymak ne için fikirler tükendi Yani, siz tekrar giymek bir sey yok söz söylemek asla!