yüksek uçan hayran

Amy Johnson’in havaci ceketi. . . siperler Direnis kahramanlari tarafindan giyilen: SONRAKI sonbahar-kis koleksiyonu ikonik kadin ve cinsiyet-meydan okuyan tarzi imza basvurular doludur. Güç soyunma ideal sikica bir kez daha parmak koyarak, için, moda yagmalar erkek dolap oldukça her seyi bir sert kenar getirmek için.

Bizim çocuksu cazibesi hikaye ultrafeminine Firfirli sifon bluz, yumusak pasta etek ve floaty elbiseler ile erkeksi terzilik unsurlari karistirma, kesinlikle bir çocuk-meets-girl seydir. LA direnci de adamlar çaldi. Güçlü omuzlu trençkot hakkinda, tabii ki, düsünün. . . ya da en efsanevi hava öncü jack önyükleme ayak izlerini takip ve jodphurs bir havaci ceketi birlestirir. Yapilandirilmis tozluk veya koyu denim aviator kot (arti kalin 1920’lerde Yapilandirmaci motifleri örme ve mayo adet) karisima özel ilgi ekleyin.

Askeri Aviator bu referans biraz bir asama daha ileri noktalari alir – elden geçirilmesi ordu kaput, parkalar, bombardiman uçaklari ve kirilgan haki dantel ve örgü elbise ile uçan ceket. Bu kalp de dis henüz ultra kadinsi üzerinde zor bir moda bir hikaye.

Sasirtici sik Buna karsilik, SONRAKI zarif, rafine LA burjuvanin hikaye erken altmisli Fransiz sik hatirlar. Ilahi Deneuve hala sadece 23 sanki bu. . . ve hala o temiz küçük A-line mont ve kisa, sik ultra feminen elbiseler giyen. Tamamen güzel!

Yumusak, koyu pembe-bej tonlarinda tüm – bir sert ask ham kürk etkileri doku dokuma kumaslar ve dantel ile yan yana oldugu, bizim oldukça vahsi bir hikaye arkasindaki fikirdir. Ve hasat tema boyunca görülen patchwork, tig isi ve diger el sanatlari-etkileri hakkinda çok sevimli bir sey, var. Yikanmis kadife ve marnli tüvit ve yosun yesili ve toprak kahverengi tonlarinda misir sari ve rustik kirmizi (hepsi çok net bir sekilde ilham ile pepped
bir sonbahar manzara ile), bu ülkeye bir romantik kaçis moda esdeger saglar.

Belki malikâne bayan oynamak ister misin? Genç Squires düskün miras ve gelenegin takdir bir rock’n’roll kenari tarafindan tavlanir toprak sahibi seçkinlerin, bir yeni nesil seksi, uber güvenen havali yakalar. Bu giyen yorgan ceket, mücevher süslenmis tweeds ve Arran veya denim ve cesur bir ifade t-shirt ile baklava desenli-motifi dokuma kumaslar anlamina gelir.

Ancak, bazi rock efsanesi için, bu performans ilgili. Kaya Barok moda SONRAKI dünya turu için sezon göz alici baslik çekici doruk saglar. Prens düsünün. Jagger düsünün. Ve antik brokarlar ve altin figürlü kadifeler ile dolu bir giyinme-up kutusu düsünün. Içinde, züppe frak-mont ve bisikletçinin-kot veya yagmur borulari kesfedeceksiniz. Hatta topal ya da yaldizli dantel bazi kisa süper seksi elbiseler bulabilirsiniz. Muhtemelen simdi disari çalistik olarak, ILERI de moda-yasam sürprizlerle dolu.