tasarimci laptop çanta için alisveris

Bu bilgi çaginda, dizüstü bilgisayar çantalari pratik bir zorunluluk vardir. Sadece bir kez is için ya da kendi sirketleri ya da serbest çalisan kisiler tarafindan kullanilan yerlerde, dizüstü bilgisayarlar artik her zamankinden daha yaygin bulunmaktadir. Ögrenciler ve ögretmenler üniversite ve not kagitlari için bunlari kullanmak, isverenler onlari ofiste çalismalarini yetismek için sirayla çalisanlarina dagitmak ve hatta gençler, depolama resim ve müzik e-posta ve ayak uydurarak, blog için kullanabilirsiniz arkadas. Yani tabii ki, bir lap top çantasi vermek için harika bir hediye. Ama bir tasarimci dizüstü bilgisayar çantasi daha iyidir.

pratik ve sik

Siyah veya gri vardi ve bir sekil vardi igrenç seyler eskiden laptop çantalari: kare. Onlari bir dizüstü bilgisayar içinde olacagini biliyordu hirsizlar için bir hedef haline, hemen tanimlanabilir vardi. Bazi dizüstü bilgisayar çantalari hala bu sekilde tasarlanmistir, ancak daha fazla ve daha çanta yerine birlikte yapistirilmis dört kareler gibi bakmaya basliyor.

Onlarin çanta tam çanta gibi görünmesi gibi Aslinda, tasarimci dizüstü bilgisayar çantalari, bu, özellikle usta vardir. Hepsi farkli renk, sekil ve boyutlarda gelir. Bunlarin çogu sadece dizüstü ve aksesuarlari tasima degil çift amaca hizmet, ancak diger kisisel esyalari da. Is için basligi evden yürürken Uygun, sadece bir çanta gerekir.

Bir tasarimci dizüstü bilgisayar çantasi Louis Vuitton ve Fendi gibi tanidik bir isim spor ve insanlar genellikle bir asiri büyük çanta için onlari hata. Bu tarzi her zaman için, degil etrafinda tasima? Mi? Ve sahsinizda degerli bir sey var ki çok açik yapacak.

daha kaliteli

Eger? Yeniden bir dizüstü bilgisayar çantasi almak için para harcamak için gidiyoruz, bunu? S ekstra-kaba asinma yoluyla son ve bir dizüstü bilgisayar tasiyan gözyasi gidiyor ona getirecegi garanti olmak istiyorum. Tuval ayni zamanda popüler bir seçimdir ragmen bir tasarimci dizüstü bilgisayar çantasi, kesinlikle, daha iyi bir kalite vermek özellikle eger? S deriden yapilmis olacaktir. Bu? S bir tasarimci çanta satin alirken bir tüketici ne istedigini anlamak tasarimcilari tarafindan yapilan. Kesinlikle dizüstü koymak için bir yere istiyorum, ve aslinda sik olmak için ne olabilir, ama sadece t? Onlar tutkal seyler birlikte bilmek ve rafta sopa. Tüketicilere cazip hale getirecek çanta hakkinda benzersiz bir sey olmali. Genellikle ihtiyaçlariniza göre cepler, takilar, ve ekstra bölmeler ekleyerek, her zaman teslim.

Daha da önemlisi,? Olarak degistirilmesi için 90 gün veya daha az sizi sinirlayacaktir bir magaza, gelen bir satin alma karsi, bir tasarimci dizüstü bilgisayar çantasi mükemmel bir garanti almak olasidir. Eger sirket ile kayit varsa En tasarimcilari dizüstü bilgisayar çantalari ömür boyu garanti sunuyoruz; normal asinma yoluyla giyer ve yine ücretsiz bir yedek alabilirsiniz gözyasi bile bu sekilde. Bu özellik, tek basina tabii ki yatirim iyi deger yapar.