pijama kot – onlar güzel görünüyor

Genellikle ben kadin ve erkek önünde onlari rahat olmasi henüz daire etrafinda giymek olabilir pantolon terleme veya çift bir çift ariyor olmustur. Yillar içinde ben kot pantolon veya diger pantolon yerde atletik pantolon kullandik. Ben rahat olmalarina ragmen onlar benim vücut için yeterli olusturulan bu nedenle atletik pantolon kullandi. Ama bunlari giyen olumsuz moda degildi.

Ben simdi Pijama Jeans var bu nedenle her gün benim atletik pantolon giyen ortadan gerçeklestirdiginiz. Pijama Jeans benim apartman da gibi dis tesiste rahat olmak için harika bir yoldur. Onlar benim atletik pantolon gibi formu uydurma ama onlar sik konum. Bu yüzden en iyi dünyanin iki olsun.

Pijama Jeans gerçek kot gibi görünüyor ama ter pantolon olarak kabul edilecek yumusak yeterlidir. Onlar aslinda denim gibi ama onlari giyerek Ben tipik bir kot pantolon giyiyorum gibi gerçekten hissetmiyorum.

Ben büyük bir sevdim kot bir diger iyi özelligi ise kirisiklik ücretsiz olmasiydi. Benim kanepede otururken ben genellikle bacaklarimi çapraz gibi. Ben bacak bacak üstüne oturup bu yana benim normal kot ile aslinda burusuk olsun. Bundan sonra herkesten önünde bunlari giyen rahat hissetmiyorum. Dizlerimin arkasinda noktalar ile tüm kirisik ben uzun bir süre benim kot yikanmis degil gibi görünmesini saglar.

Pijama Jeans ile onlari kirisik edinme hakkinda endiselenmenize gerek yoktur. Gerçekten hizli bir sekilde kirisiklik yok denim olmadigini nedenle. Onlar dikis ve sadece kot diger çift gibi görünmesi cepler var.

Soru 1 ben onlari kendi iradeleri nasil oldu satin hemen önce vardi. Neyse ki Pijama Jeans montaj kontrol etmek için bir konuma sahiptir. Eger boyutu içinde kendi baglanti siralama tiklayin mümkün olacak. Oradan çok iyi uyan Pijama Jeans almak benim için belirli bir boyutu önerdi. Benim atik etrafinda mükemmel uyum ve var bu benim sadece en iyi uzunluk olmustu. Evimin disinda kullanmak ne zaman ayakkabi herhangi bir tür giyebilir ve iyi görünüyor.

Onlari gerçek kot gibi görünmesine yardimci olur sahte fermuar, sari renkli dikis yani sira pirinç arka cepler perçinler olacaktir. Kot hemen hemen her çift alt, yan ve jean üst parçalari boyunca bir sari veya altin renkli dikis vardir. Pijama Jeans de bu vardir. Pirinç arkasinda onlari otantik ve gerçek görünmesi perçinler. Ancak ön içindeki sahte fermuar kapagi gerçekten hep birlikte getiren budur. Onlar terlemeleri bir çift gibi, ama bir fermuar vardir gibi böylece herhangi bir fermuar onlara var.

Pijama Jeans benim için harika çalistim. Bunlari denemek gerekiyorsa, iade garantisi onlarin 60 günlük para almak. Kesinlikle buna deger.