Kisin clubbing için tavsiye

Bir Cumartesi gecesi, iki derece, sokaklarda islak, yagmur pissing ve hala kizlari çesitli bar ve gece kulüplerinde eglenmek kenti ve çok daha iyi degil giyiyor israr edilmektedir!

Tamam, bu yüzden toplam büyükanne degilim. Bir sonraki kiz gibiyim ve kesinlikle askilari ile sicak bir küçük siyah elbise üzerinde kaymasini seviyorum ve bir etek çok degil, ama bu yaz saati içinde. Uzun üstleri, bot ve muhtesem kat ile kot tayt ile ilgili tüm kis geliyor ve ben.

Güzel, anladim! Kis moda bazilari sadece güzel degil ve size sicak ve terli bar ve gece kulüpleri girmek yalnizca onlari serit sicak giysiler giymek için böyle bir agri, ama kis kiz ve orada büyük bakmak yolu vardir pnömoni alici olmadan.

Burada kizlar bazi tavsiyem [erkek bu yazi disindadir – Siz her zaman sicak olmasi ve hala büyük bakabilirsiniz]. Boots her zaman sik ve ayak sicak tutmak. Kot ya onlari üzerine giyilen veya çizme tahrik sikismis olabilir sirasinda iyilesmek Siyah uzun boylu olanlari iyi çalisir. Soguk aylarinda benim bazi kisisel favori parçalari hirka boncuklu vardir; parlak renkli esarp ya da sirali pashminas.

Kat kisin sicak. Kat tutmanin emin bir yoldur bu yüzden Evet, barda veya gece kulübünde dans pistinde tutmak için bir agri vardir, ama onlar çogu zaman soguk ve disinda olsun için sasirtici, kis islak hava çok görür kurulayin. Cepli kat para, kimlik, telefon ve anahtarlar saklamak için mükemmeldir. Bir cote altinda sicak bir yari-açiga elbise giyen barlar ve kulüpler içine ne zaman partiye sicak disinda ve sadece dogru sicaklik olacak anlamina gelir. Su anda, bastan gelen kabile baski son koleksiyonu seviyorum – hatta perakendeciler Güney Afrika’nin ev sahipligi Dünya Kupasi üzerinde sermaye gibi görünüyor. Bastan de konulari bir fiyat araligi biraz disari, daha ucuz için Dotti bas, ama arasinda 10 $ ve 50 $ çok sirin giysiler ise.

Jeans kis aylarinda baska bir elyaf bulunmaktadir. Benim için ise, kot pantolon, tüm yil boyunca benim en sevdigim sey olan bazi için, kis bazilarimiz dolaptan kot çekin için tercih tek mevsimdir. Ben, sen çizme içine sokmak ve Marc Jacob [UK], ABD’den homoseksüel kot pantolon ve Levi saglarken ben kesinlikle büyük bir uyum vardir, Sass & Bide ve Bettina Liano gibi markalarin ask kadar siska bacaklari için gitmek derseniz size benim gibi ve bir sopa rakam degildir.

Tabii, etrafinda seyler tasiyan böyle bir agri olabilir, ama burada bir üst gece yaparken ne malzeme ile yapmak için birkaç ipucu olabilir. Sizin disari bir grup varsa, çanta ile oturup birkaç olsun, ceket vb size geri kalani gidip gece kulübü dans pistinde sallayin ve herkesin esyalarini akla döner alirken. Herkes olsa boogie için keskin ise, herkesin vizyonu zemin ortasinda esyalarini birakarak, sabaha kadar dans ederken bir daire etrafinda durmak için bir fikirdir. Vestiyer personel ile esyalarini birakmak her zaman bir fikir, ama bazen bir ücret ile geliyor. Bütün bunlardan basarisiz ve bu biz öneririm gerçekten ne degil, ama her zaman bar personeli ile esyalarini birakmak olabilir eger. Her iki sekilde de, kizlar, örtbas!