kazanmak için soyunma bir güç kravat orada gerçekten

Bu, gerçekten en saçma soru gibi, degil mi? Belirli bir kravat istedikleri ama gerek sadece bu gerçekten ise aday? Oldugunu dünyaya gösterecektir Boynunuza ipek belirli bir parçasi (kimse baska bir malzeme olabilir inanmazdi için) giyerek Talisman de müsteri yöneticisi sadece hayallerinizdeki is haline vals size mümkün olacak mi?

Aslinda bir güç kravat, her yerde ve kosulda çalisan bir yok iken garip bir sey olsa da, bu gerçekten ise alim sürecinde dikkat istiyorum baska bir sey bir belirtisidir. Geçmis yillarda film veya TV herhangi bir parça geri bak: erkek boyali ipek Liberty sal baski 50’li yillarda, tüm öfke oldu 40’li elinde, çok ince kravat, büyük ölçüde genis olanlar (çiroz baglari) yipranmis. 80’li yillarda ABD’de nedense kirmizi noktalar ile bir limon sarisi bir güç kravat kabul edildi. Ayrica, tekrar ve böylece çift ve geri tek Windsors gelen, kullanilan knot nasil degistigini düsünüyorum.

Bizim burada bahsediyoruz moda ve biz Etek boyu ile ilgili bir sey oldugunu düsünebilirsiniz iken daha çok daha fazla önemlidir. Var olan farkli kabileler (ve sirketler birçok yönden kabile taklit inanmiyorum eger o zaman bir hata bir sey yapiyoruz) onlar her biri kendi ayirt edici modasi sahip oldugu bu arada kendilerini isaretlemek için.

Örnegin, bir kahverengi takim elbise ya da kahverengi ayakkabi City giymem. Bu sadece Sehir kabile (ki kendisi son derece farkli alt gruba ayrilir) bir parçasi olmayan bir kisi olarak size isaretler. Ancak, aliskanlikla ipek yelek giydi bölgesel bir ev üreticisi için bir arazi yönetmen bu kabile disinda olarak düsünülebilir (belki de yeterli gösteris, bir ‘karakter’ ile ise) olacaktir.

Bu konuda düsünme baska bir yolu görgü gibidir. Bunu gerçek anlamda bir peçete veya bir peçete degil, çagri fark etmez. Ama bir ya da diger kelimenin kullanimi bir yerde veya baska gelen olarak Ingilizce toplumda size isaretler.

Bu çok baglari ile ayni (noktasidir gerçekten sadece bir örnek olmasina ragmen, bu tüm giysi, gözlük, çanta ve araba koleksiyonu) ve ise alim var. Sizinle çalismak isteyen için giyim benzer ögeleri giymek, onlar ‘Aha düsünecek için onlar degil, güç, ama üyelik, bir sembolü vardir! Bak, o bizden biri! ‘

Bu konuda ne yapacagini açisindan bu hedef sirket aslinda giymek egilimindedir ne bir fikir edinmek için Talisman adresinden istihdam danisman veya müsteri müdürü ile konusurken deger. Güç kravat onlarin gibi bir, sizinle rahat yerlestirmektedir biridir.