Hint dügün lehenga choli ve Hint gelin lehnga choli

Hindistan halki sadece Hindistan’da popülerlik kazandi ama bati kadinlar da var üzerindeki sihirli döküm olan renkli farkli giysiler vardir. Rajasthan Orijinal olusturulmasi, tasarimci Hint Lehenga Choli tüm festival ve taraflarin cazibe merkezi haline gelmistir. Rajasthan ve Gujarat kadinlar için geleneksel elbise Lehanga Choli oldugunu. Lehenga Choli eski zamanlarin kabile ve göçebelerin zamanlardan beri gelistirmisti.

Ipek Saris, parlak aynali cholis, renkli lehangas ve salwar-kameez birçok travellars.Indian Lehanga choli için büyülenmis olan geleneksel Dügün Pandals.It için Babür kraliyet sarayi uzun bir yol gitti bu giyim oldugunu tarihinin söylenir Babür döneminden bu yana. Bu senlik wardrobe.Lehanga durumunu zarif odhni ya da gelinlik giymek en renkli ekrani görebilmek Hint dügünü Dupatta.During ile birlikte Choli adli güzel bir pilili etek ve siki bluz anlamina gelir aldi.

Lehangas Hindistan lider konumda sahip oldugu antik elbise biri olmasi umulur. Hindistan’in farkli bölgelerinde, gelinler giysiler, süs esyalari ve süslemeler farkli asinma. Bir Maharashtrian gelin dokuz bahçesinde sari giyecek ve bir Rajasthani gelin sürekli Lehanga giyecek iken Pencap Gelin, bir Salwar Kameez giyecek.

En çok tercihen de Lehanga Choli ve Chaniya Choli olarak bilinen Ghagra Choli. Bir Lehanga etek boyunca ve bluz dikisli ve donatilmistir uzun veya kisa, choli ile giyilir. Lehanga belden yipranmis ve sirt ve diafram açik birakir. Hafif seffaf Georgette malzeme 2.5 metre. Bir esarp veya veil.Choli genellikle siki bir mükemmel bir görünüm vermek için donatilmistir olarak kullanilan Dupatta zorunlu degildir ama kesinlikle güzelligi süslüyor edilir. Dupatta tasarimlari ile farkli bir güzel renk tonlarinda gelir ve farkli stilleri bol dökümlü. En son dökümlü stil benzersiz bir görünüm Ayna çalisma, Zari, Gota, Meenakari, Kundan ve Resham is sadece muhtesem görünüyor vermek için silah yuvarlak sarilmasidir. Modern yenilik ile gelenegi bir güzel bir karisimi iki renk, diger örtüsen bir yansitan bir temel yani çekim renkli bir Lehanga olusturabilirsiniz.

Etnik bir görünüm tasarimcilari için kesim ve A-Kes, Düz kesim, Semsiye kesim, Balik kesme veya Mermaid kesim gibi sekiller üzerinde çalisiyoruz. Trendy Lehangas kadar diz siki olan balik kesim gelip sonra bir büküm alir. Alt kismi firfirli ve gevsek ve Choli derin boyunlu ve backlines ile ceket tarzinda yapilir. Gelinler genellikle hayatlarinin özel günde bu tip için gidin. Gelin Lehangas önemli tasarimlari olusur.

Genellikle sunma tarzi, müsterinin taleplerine göre farklilik gösterir. Bu dügün töreni için dogru Lehanga satin almak artik çok önemlidir. Bu kiyafeti düskünlük önce ipuçlari almak için tavsiye edilir.

Bu dügün fonksiyon söz konusu oldugunda Hint Sari gibi dügün Lehangas çok popülerdir. Kuzey Hindistan’da Lehanga choli basariyla dügün günü gelin saree.During dügün onu en iyi bakmak istiyor degistirildi ve herhangi bir sekilde kiyafet ve diger aksesuarlari ödün vermek istemiyorum. Bu gün için en çok talep kiyafet oldugunu. Ile Lehanga-choli görkemli bu gelinin vücut tipine göre farkli bir stil ve desenler mevcuttur gösterisli bir görünüm Dügün Lehangas dolayisiyla olan onu dügün gününde bir kraliçe gibi gelin görünmesini saglar kalk. Simdi gelinler dügün ve öncesi dügün günler için Lehanga almak için sansli. Dügün Lehangas gibi kravat ve is ölmek gibi zengin kurumlarla ipek canli araliklari gelir, zari nakis dapka is, salma veya naquashi is Ege Tarimsal Arastirma Enstitüsü is ve dügün Lehangas bir gota is etc.These toplama Rajasthan zengin isçilik sergiliyor.

Dügün Lehangas, geleneksel Lehangas çagdas Lehangas degisen genis bir ürün yelpazesine sahiptir tasarimci Lehangas Cholis.There seçmek için kullanilabilir genis bir renk araligidir. Ana renk kirmizi ama simdi onlar farkli renkleri ile ilgili sessiz tercih ve deneysel seftali, pembe ve mavi, deniz yesil ve daha birçok seviyor hale gelmistir ragmen.