gelinler için elbise ipuçlari

Bu onun büyük gün bir prenses olmak için herhangi bir kiz için bir ömür boyu rüya gibi. Ve dügün günü koridordan yürüyen zaman parlaklik için mükemmel bir elbise için alisveris, köseyi oldugunda gerçekten olmak için herhangi bir gelin için çok önemli. Iste bu makalelerde birkaç elbise ipuçlari zor bir görev olarak ideal bir gelinlik bulma düsünmek gelinler için bir rahatlama getirecektir.

Ilham almak için moda dergileri danisin. Eger dügün günü için istediginiz ne olursa olsun lezzet olursa olsun, her zaman en son moda moda bir arastirma yapmak için harika bir yoldur. Ancak, körü körüne moda kovalamak için çikis yolu degil! Sadece gelinlikler moda unsurlari hakkinda bazi genel fikirler.

Satici ve hatta dügün planlayicisi önerilerini isteyin. Bu büyük gün kizdirma için uygun ve iyi donatilmis elbise seçimi söz konusu oldugunda, her zaman ya aynaya bakarak ya da dürüst konusacak birini sorarak vücudunuzun seklini anlamak gerekir.

Tüm yerlesti çalismak yukarida söyledigim sonra büyük elbisesi bulma baslamak için zamani. Ev konforu ile, gelin ve ne yapmaniz gereken arama motoru tam sözcükleri yazmak için için elbise tarzi dolu gözleri olabilir. Rakam iltifat giyim tarzi için daha fazla detayi asagidaki gibidir:

Daha küçük bir üst beden ve bel, büyük kalça, uyluk ve kalça, daha dogrusu armut biçimli gövde tipi varsa, her zaman bir yüksek bel sadece büstü altinda oturur özellikleri bir imparatorluk bel elbisesi, üzerinde gözlerinizi açik tutun. Böyle bir elbise orantili vücut sekli bir yanilsama yaratmak ve herhangi bir büstü boyutu kadinlik göstermek için orta gelismis olabilir. Bu armut biçimli vücut için bir baska güzel bir seçim A-line elbise tarzi. Alevlendi disari etek büyük kalça gizlemek ve bir zemin boyu etek bile büyük uyluk için zarif bir örtü olabilir. Boncuk, Aplikler veya nakislar dengesini alt yarisinda yardimci olmak için donatilmis veya dogal slinging korse üzerinde tavsiye edilir.

Bir kum saati figürü varsa bir kilif ya da deniz kizi elbisesi gibi bir kivrimli gurur giyim tarzi shun asla. Bu mükemmel bir rakam olmasi ve herhangi bir cüppe sikligi düz olacak kadar sansli. Ancak, cimrilik seksi kivrimli vücut görüntülenmez. Bir all-yönlü monte kilif elbise seksi vücudun tüm kivrimlarini ortaya koyacaktir. Daha sik olmak için, deniz kizi etek ya da balik kuyrugu ile donatilmis bir elbise size dramatik bir giris her zaman vermenize yardimci olacaktir.

Uzun ve zayif olan bu gelinler için, böyle bir vücut sekli dikdörtgen ve egrileri eksik olma egilimindedir olarak yapisi ile egrileri ve oran yanilsamasi yaratir sey için gidin. Bir A-line ya da balo elbisesi isinizi görecektir. Bu siluet de busty alanda bol bol birisi büyük olacaktir.

Özetle, seçim için normlar bir gelinlik sizin avantajli parçasi vurgular ve bu kusurlari dikkat çekmek bir giyim tarzi için gitmektir. Ve kene egrileri ve orantili bir yanilsama yaratmak bir elbise bulmaktir. Hasta almak ve alisveris deneyimi tadini çikarin! Sonuçta, güzel seyler için avcilik her zaman bayanlar için göz bir sölen.