Bu önemli parçalaridir vera wang var basari için soyunma yapmaniz gerekir diyor

Son zamanlarda, ünlü ve muhtesem moda tasarimcisi Vera Wang, Oprah Winfrey gösteri bir görünüm getirmisti. Simdi kendi içinde Oprah sik sik onu göstermek tasarimcilar özellikleri beri yeni bir sey oldugunu. Ne bu görünümü hakkinda çok heyecan vericiydi Vera Wang simdi gerçek bütçeleri gerçek kadinlar için giysi tasarimi olmasidir.

Bu dogru, artik bir Vera Wang kiyafeti göze zengin ya da ünlü ya olmak zorunda. Hat “Sadece Vera Wang” adi verilen ve sadece mevcut bir Kohls magaza oldugunu.

Gerçek hayatta anneler ve kizlari Wang adet hazir giyim en son Vera modellemek için isbirligi yapti gibi Oprah stüdyo geçici bir moda pist oldu. Ben giysi kalitesi ve fit ile etkilendim söylemeliyim. Orta yasli anneler kizlarini kadar sik görünüyordu.

Vera Wang’in tasarimci dogrultusunda ya da ilgilenen olsun, o tüm kadinlarin dolaplar olmalidir hissettim temel giysi parçalari ne tür bazi harika ipuçlari verdi.

Neden temel parçalari olmalidir?

Bu size çok uyumsuz parçalari üzerinde konsantre olup daha seçim için bir yol daha fazla seçenek verecektir çünkü temel parçalari etrafinda gardirop olusturmak gerekir. Bu strateji, uzun vadede zaman ve paradan tasarruf edecek.

Iste Vera’nin öneri:

Siyah Blazer – Bir temel siyah ceket ile çok sey yapabilirsiniz. Ofis için bir ipek bluz ve etek ile eslestirmek. Beyaz bir t-shirt ve tasarimci kot favori çifti ile giyin. Uzun tunik üzerine katman. Renkli bir kazak ile giyin.

Siyah Tayt – Evet, tozluk hala moda olan ve büyük tek basina ya da bir katman parçasi olarak kullanilir. Siyah bir ceket ve renkli bir tunik ile onlari giyin. Bir etek altinda onlari giyin. Uzun gündelik elbise altinda onlari giyin. Bir hayvan baski bluz ve yüksek topuklu onlari giyin. Rahat bir üst, bir kemer ve düz ayakkabi ile giyin. Bir tiknaz kazak ve bot ile onlari giymek.

Temel Etek – size yol zaman kolayca klasik malzeme ve akislarinin yapilmis güzel bir temel etek için güzel bir temel ve pantolon için sik bir alternatif. Siyah, kahverengi, gri: Temel renklerde sahipsiniz.

Temel Hirka – beyaz bir hirka kazak, siyah veya lacivert kiyafetler çesitli gidebilirsiniz. Bir kazak asagi giyinmek ya da kolaydir. Bir boyun atkisi, inci, uzun bir kolye, bir igne, bir kemer, vb Oh ile Accessorize, ve kollarinizi ekstra stil puan için biraz üzerinde kollari itin.

Temel Beyaz Bluz – A sik beyaz, pamuk bluz tek basina ya da bir kazak ya da ceket altina kadar net ve temiz görünüyor. Sadece klasik.

Little Black Dress – büyük uygun ve size muhtesem görünüyor ve harika bir aksam disari için hazir bir küçük siyah elbise bulun.

Bu büyük öneriler ve her yerde bu temel parçalar bulabilirsiniz. Eger temelleri ile baslar ve tat ve moda stil kendi anlamda buna göre gardirop olusturmak unutmayin.