bahar için eglenceli bayan moda giyim

2012 bahar sezonu pist sezonu için giyim ve aksesuar çesitli göstermek gibi moda giyim eglenceli bir zaman vaat ediyor. Ne olursa olsun kisisel tarzi, isinizi dolap, tarih gece kiyafetler ya da gündelik giyim içine dahil etmek için eglenceli bayan moda giyim olmasi vaat ediyor. Eger sezon için satin alma plani olarak, bahar dolap içine bu eglenceli ve benzersiz moda giyim tasarimlari bazi eklemeyi düsünün.

neon renkler

Neon renkler ayakkabi Döseme için elbiseler engelleme renkten, her yerde gösteriyor. Bahar dolap içine neon renkler dahil ederek birkaç çentik yukari “wow” faktörü çevirin. Neon renkleri ile denize gitmek için dikkatli olun. Eger baskin seyir sona kalmamak için açik renk aksesuarlar ile bir neon renkli elbise, üst veya etek çifti. Neon renkler baharin sikinti sonra kabul edilecektir; bahar moda giyim için birkaç neon parçalari ekleyin.

asiret baskilar

Orman ve hayvan desenleri bu bahar geri döndü ve her yerde bulabilirsiniz. Bir orman baski elbise çizme bir himbil çift asagi giymis ya da sik bir ipek esarp ve rugan topuklu bir çift ile giyinmis olabilir. Hayvan desenleri bazi ayakkabi ya da esarp ekleyerek, çok, sizin aksesuar gardirop biraz daha eglenceli hale getirmek. Yeni bir çanta için piyasada iseniz, hayvan baski kaplama ile bir ekleyin.

ankle boots

Ayak bilegi çizmeler ilkbahar boyunca ve yaz içine almak moda giyim mükemmel bir parça vardir. Daha az kapsama sahip oldugundan, ayak bilegi çizme hava kosullarinin çok çesitli sirasinda takilabilir. Bu sezon, pistler çivili topuklu, kamalar ve daireler içeren ayak bilegi çizme çesitli övünüyor. Couture deri ayak bilegi bir çift çizme ile bir kiyafet giyinmek ya da bir tarih gece için himbil ayak bilegi bot ile yeni maxi etek eslestirmek.

essiz, korkak aksesuarlar

Eger bir bütçeniz ve gardirop ekleyerek söz konusu oldugunda, bazi eglenceli ve funky aksesuarlari ilavesi ile mevcut moda giyim degistirebilir. Bu bahar eglenceli aksesuar bazilari çiçek baski esarp ve parlak renkli taki tanitti. Sen taki parlak renkli esarp veya kalin parçanin basit ilavesi ile yorgun bir gardirop canlandirmak olabilir.

Klasik ile eslestirmek

Bir zamansiz klasik gardirop parçasi ne olursa olsun diger moda gelip ne, modasi asla. Bu sezon bahar kiyafetleri için klasik bir Shirtdress veya trençkot ekleyin ve gelecek sezon için giymek emin olabilirsiniz. Bir sessiz renk seçerseniz bunu giyinmek ya da asagi oynamak için sezon renkli aksesuarlar bazi ekleyebilirsiniz.

Eger her gün giymek içine dahil moda giyim kisiliginizi yansitan ve sabah eglenceli ve keyifli bir deneyim giyinmek yapmak gerekir. Bazi durumlarda daha hafif, klasik bir görünüm için çagri olsa da, yine de kendinizi “, eglenceli sik ve güzel” diyor bir imza bir görünüm vermek için bahar dolap içine eglenceli moda giyim ve aksesuarlari dahil edebilirsiniz.