bahar dügün için damat elbise renk annesi almak için nasil.

Bir dügün gerçeklesir, bazen çok dikkat gelin kendisi gibi gelinin annesi ve damadin annesinin kiyafet seçimi yerlestirilir. Özellikle gelin ve damat üzerinde, onlarin birinci derecede aile hem de ederken, günün odak çünkü. Gelinin annesi de onun hakkinda özel bir parlaklik olmasi için dügünlerde nadir degildir.

Bu kilavuz, annenin günün dügün ana sezon, bahar için renkleri uygun önlük almaya yardimci olmak için tasarlanmistir. Aradiginiz onun bir gelin elbiseler mütevazi anne ya da yüksek moda stil olsun, bu size yardimci olacaktir.

Beyaz giymeyin
Takip etmek en büyük kural beyaz giymek asla etmektir. Bu apaçik ortada, ama ister inanin ister inanmayin, bazi insanlar sadece bilmiyorum olmayabilir. Bu gelin ile rekabet çalisiyor olarak görülüyor, çünkü hiçbir kadin olursa olsun, gelin ne iliskisini herhangi bir dügün için beyaz giymeli. Bu ayni zamanda bej veya krem ??gibi beyaz benzer tonlari içerir. Beyaz elbise aksan tamamen uygun ve çok gurur olabilir.

siyah giymek?
Bazilari çocugunuzun dügün için siyah giymek uygun degildir öneririz ragmen, gerçek su ki siyah çok gurur ve zayiflama oldugunu. Bu durumda da uygun olup olmadigini belirlemek için bir yolu görmek için gelin kendini sormaktir o kafasinda ise. Diger renkler daha senlikli görünüyor olsa da, siyah evrensel gurur oldugunu, ve bu nedenle, seçmek için renk olabilir. Sadece elbise hala bir festival bir görünüme sahiptir ve bir cenaze için giyecek bir sey çok agirbasli bakmak ya da sevmez emin olun

Sizin için parlak renkler
Bahar dogada yeni hayatin baslangici belirtmek için pastel ve parlak renkler göstermektedir. Bu nedenle, bu yilin diger zamanlarinda rahat hissediyorum olmayabilir bir parlak sesi ile kurtulmak için yilin en mükemmel bir zaman. Ayrica, özellikle dügün tarzi için uygun olan ne bagli olarak, bu parlak çiçek gibi bir bahar baski, dahil etmek isteyebilirsiniz. Diger baskilar sürece gelin parti diger elbiseler ile çatisma yok gibi, hem de uygun olabilir.

Diger fikirler
Gelin ve damat elbiseler annesi için renk seçerken, dikkate alinmasi gereken baska bir sey dügün kendi içinde kullanilan renktir. Anne bu renk düzeni ile çatisma istemiyor.

gelin isteyin
Damadin anne ve gelin de gelin parti için elbiseler renkleri dogrulamak isteyebilirsiniz. Anne gece herhangi bir sirasinda gelin parti üyesi için yanlis istemiyor çünkü bu gölge çok yakin bir renk seçmek, uygun degildir.

Seçtiginiz ne renk olursa olsun, elbise etkinlik için uygun oldugundan emin olun. Bu misafirler yeni mutlu çift olacak gibi izlerken neredeyse fazla zaman harcamak, çünkü, ayni zamanda gurur ve sik olmak istiyorum. Süphe varsa, sadece gelin ve damat ile danisin emin olun ve sonra bir hata yapamaz.