açik hava için gerekli spor-kuzey yüzü ceket

Neden North Face Ceket böylece sporters arasinda iyi sevdim mi? Baslangiçta, The North Face sadece 1980’lerin sonunda ürün ve satis kendi markasi açik ekipmanlari, iki, ABD’nin ve ceket, kayak kiyafetleri, sirt çantalari ve benzeri kapsayan ürün tüm açik ekipmanlari tek üretici haline gelir. Açik deneyim rahat, güvenli ve hos hale getirmek için tüm bu odak.

The North Face Ceket stilleri çok var, bu sicak karsilama ile bir araya bir baska nedendir. Bu iki tür, Erkekler ve Kadinlar vardir, ayrica, bu genç kapsayan farkli yaslarda, orta yas ve çift için uygun, hepsi kendi karakterler var. Sadece moda degil, ayni zamanda tutku dolu degildir. Womem Ceket için, son derece odakli ayrintili ve çesitliligi, bilesik seks moda ögesi merkezli, bu Amore Ceket, Animagi Ceket, Carmel Ceket içine devided. Bu açik hava sporlari gibi womem için hayati önem tasimaktadir, Erkekler Ceket benzeri Catalyst Ceket, Boxter Ceket, Ongen Ceket ve sahipken. Dag ceket naylon tekstil, UPF, Elastik lif, HyVent yapilmis, bu nedenle easeful oldugunu.

Asagidaki gibi ceket fonksiyonlari, malzeme sayesinde, yüksek isi tutma hemen kuru ve ceket yüzeyinde kapali ter disari tahliye, bu insanlar tarafindan açigiz. Bir ceket sahipseniz açik spor yaparken kadinlar oldugu gibi, bu Kadin ceket özel, Ultraviyole isini gelen de cildinizi korumak gerekir, sen kendinden emin hissedeceksiniz. Geçmiste, ceket en koyu renkli olan ve stilleri sinirli, yeni renkler çalisirken bu tür renkleri olan, bir önde gelen renk olarak Siyah, Gri, Koyu mavi almak Erkekler ceket gibi, farkli bir duygu verebilir , özverili sakinlesme özel, onlar renkli eslesen, çok iyi bir pazar olsun. Sen cömertçe canselect ve her türlü renk için tesekkür ederiz.

Bunun fiyati her zaman diger markalara göre daha yüksektir. Bazi insanlar neden süphe olabilir. Ama aslinda fiyat ucuzdur. Yüksek maliyet ve ithalat vergileri diger markalara göre daha özel yapmak. Bu satin alma pisman olmaz degerlidir

Ayni zamanda, 1500RMB yukarida daha pahali fiyatlari ceket, Bu alanda, ürün kaliteli bir normal bir ürün ile ayni korumak, üstelik onlar ek deger içerir. Derhal onlar savunma su erozyonu, ve en çekici olabilir ceket insanlar kolaylik alabilir böylece sadece bir sihirli gibi sayisiz bölgelerine parçalara ayirmak olabilir. i hizli size maç olacak ve ürün için hayal kirikligina ugratmayacak inaniyorum.

Sonuç olarak, TNF ceket, güvenli bir üne sahiptir nedeniyle iyi kalite ve mükemmel isçilik, bazi insanlar istenmeyen oldugunu düsünüyorum, ancak ceket bu tür satin alma deger bulmak olacak. Bu gerçek durumu uygun oldugu.