Nike Air Force One – yepyeni bir yasam tarzi

Nike Air Force One rahat bir ayakkabi ürün için lider bir marka adidir. Geleneksel olarak, çogu insan spor ayakkabi ile Nike iliskili olurdu. Ama yeni nesil yeni yasam ayakkabi tamamen yeni bir hat talep görünür. Bu yüzden bahsediyoruz bu yeni yasam tarzi nedir?

Birden fazla spor katilan bizim gençler yükselen bir egilim vardir. Sadece spor katilamazlar. Geleneksel spor ayakkabi sorunlu hale yüzden okula ayni giyim, rahat gezileri, vb giymek – sadece tek bir spor, ve baska bir sey içindir. Bu bireysel özel bir spor yapan ise iyi ve özel ayakkabi ve giyim ihtiyaci var. Ama gençler çogunlugu çogu zaman bu tür faaliyetlerde yok. Sadece birkaç saat en her gün bu tür spor mesgul. Bundan sonra, baska bir etkinlik için kapali.

Bu sorunun çözümü basit bir. Bir genç çesitli islevleri için takabilirsiniz çok amaçli bir ayakkabi tasarimi. Örnegin, Nike Air Force One bir çift, bir genç sokak futbol oynamak, okula ve daha sonra sonra bir içki için arkadaslarinizla disari çikmak. Bu ayakkabi ile, genç zahmetli olabilir ayakkabi baska bir çift, içine degistirmek zorunda kalir.

Peki neden yeni ayakkabi faaliyetlerin çok türü için takilabilir mi?

Bu ayakkabi tasarimi ile ilgili bir sey vardir. Genellikle, özel bir ayakkabi Aklinizda belirli hedefler ile tasarlanmistir. Bu hedefler sporun beklenen hareketleri dayanmaktadir. Örnegin, bir basketbol ayakkabisi sporcu yüksek atlama yardimci olmak ve ayni zamanda inis yastik yardimci olmak için tasarlanmis olacaktir. Bu, ayni zamanda, yanal (sol ve sag) hareketleri, hem de geri hareketler için izin vermelidir. Çalisan bir ayakkabi, diger taraftan, ileri hareket için dizayn edilmistir. Topuk alani topuk yere vurur her adim minder yardimci olmak için özellikle kalin. Eger ayak bilegi burkulma olabilir çünkü basketbol veya sokak futbol oynamaya çalisiyorsaniz Ama bir kosu ayakkabisi giyen edilmemelidir.

Nike Air Force One ayakkabi dikkate bütün almak. Tabani takan çesitli spor katilmak saglamak için, orta kalin. Çogu spor aktiviteleri kapsayan, çalisan orta mesafe için rahat ve sprint kisa. Bunun üzerine, Nike tasarimcilari da ayakkabi dis görünümü hakkinda düsünmek zorunda. Hedef kitle de alisveris merkezleri, Barbekü toplantilar ve diger sosyal aktiviteler için ayakkabi giymek muhtemeldir.

Yani tüketici aralarindan seçim yapabileceginiz tasarimlari genis bir yelpazede görmek. Okullara giyen için daha uygundur sade görünümlü tasarimlar, vardir. Ve herhangi bir gezi için ideal olabilir hayali (ve renkli) tasarimlari vardir. Her iki seçim için, düsük orta ve yüksek kesim modelleri vardir. Bu her seyden önce tüm kisisel zevkleri, tercihleri ??ve, bireyin yasam tarzina baglidir.