nasil dogru moda aksesuarlari seçmek için

Moda aksesuarlar taki, eldiven, çanta, sapka, kemer, esarp, saat, sapka, günes gözlügü, çorap, yay-kravat, tozluk, kravat, jartiyer ve tayt gibi bir hazir giyim deger ve güzellik katmak dekoratif ögelerdir. Aksesuarlar bir kiyafet renk, stil ve sinif eklemek ve belirli bir görünüm olusturmak, ama onlar da pratik islevleri olabilir. Aksesuarlar bilezik, kolye, küpe ve ayakkabi bagi aksesuar seklinde de mevcuttur.

Aksesuarlar eglenceli ama size uygun dogru bir seçim yapmak zorunda ya da giysi iltifat. Çok güzel bir kiyafet giymis bir açiklama yapmak için yeterli degildir. En son trendleri takip etmek ve kiyafet öne yapmak için çok dogru aksesuarlari giymek gerekir. Iste kiyafet deger katmak için birkaç ipucu.

Katmanli zincirleri ve Chokers

Orada moda olan ve rahat hem de resmi giyim giyilebilir. Onlar baskilar hem de monotones ile iyi gider. Boyun için bir gerdanlik ya kötü bir yatirim degildir. Herhangi bir metal çarpici görünüyor. Gerdanlik bir askisiz kiyafeti üzerinde harika görünüyor. Gerdanlik ekstra dazzle için kiyafet bir zit renkte olsun.

Renkli debriyaj

Renkli debriyaj büyük hacimli çanta büyük bir rahatlama vardir. Debriyaj bir çanta hayat ekleyin. Kiyafet ile maç farkli sekil, boyut ve renkleri vardir. Big bag kenara tutun ve bir kez için debriyaj ile gitmek.

Metalik renkli ayakkabilar

Bu tuhaf gelebilir ama bunu deneyebilirsiniz. , Kahverengi ya da toprak renkleri olan kiyafetler ile, bu metalik ayakkabilar toplam toplulugu öne çikmasi için harikalar. Metalik renkli ayakkabilar sadece kiyafet için ekstra gayret ekleyin ama bir korkak ve sik bir seçimdir.

esarp

Parlak esarp bu cesur ve göz alici bir görünüm vermek için gerekli olan sey budur. Bunu basinizi etrafinda giyen ya da sadece omuzlarinda tasiyarak gibi istediginiz herhangi bir sekilde giyebilir. Bu kumas bu çok yönlü parça ile oynayabilir. Bu çok sik görünmesini saglayacaktir.

kemerleri

Kemerler Pantolonunu yukari tutmak için sadece degil. Onlar çikinti olarak tikinma veya egri vurguluyor biri tarafindan bel bu özel efekt ekleyin. Kemer modasi asla bir yaprak dökmeyen moda aksesuar.

Büyük çember küpe

Bu küpe bir moda açiklama yapmak. Bu Jennifer Lopez tarafindan popüler hale ve sonra trend yakalandi. Kulaginiza dev çemberler yüzünüze dikkat çekmek ve kiyafet ve kendi tutum vermek için harika bir yoldur.

Sezonun trendleri iltifat dikkatli aksesuarlari seçin. En son trendler için moda dergileri ile tutmak kadar güncel. Siyah sevenler için, seçtiginiz herhangi bir parlak renkli büyük bir kemer eklemek ve bel vurgulamak için istemiyorsaniz, yolda posetin kapmak. Aksesuarlar farkli seyleri denemeye ilgili. Bir sey ya da diger iyi bakacagiz. Deneysel ve cesur olun, yanlis olmaz. Sadece asinma veya tasimak, etrafinda güven hava var ne olursa olsun, aklinda tek bir sey tutun. Moda aksesuarlar, çekici cesur ve eglenceli bir yeri vardir.