mükemmel bir gömlek perakende vs özel bulma

Luke mayes tarafindan

Hepimiz mükemmel gömlek giymeyi seviyorum. Yaka rahat, ama çok siki degil. Kollari mükemmel genislik ve uzunlukta. Kumas dogru renk, bitirmek, ve hissediyorum. Vücut bir çadir gibi uygun veya dikisleri de patlak degil. Kuyruklari sikismis-içinde veya disinda giymek için yeterince kisa giymek için yeterince uzun. Biz istiyorsaniz kol dügmeleri takabilirsiniz – ya da degil. Ve dügmeleri düsmek yok.

Eger perakende olarak bu mükemmel gömlek bulabilirim? Olasi degil. “Ama mükemmel özel yapilmis gömlek için fiyat nedir?” Seni duyuyorum. Çok sürpriz olurdu! Hiçbir ödün ile – birçok tasarimci gömlek çok daha az için, özel yapilmis gömlek istedigini alirsiniz garanti eder.

yaka

Sadece köpekler gerdanlik yaka giymek.

Gömlegin yaka bogucu olmamalidir. Ne de yaka çok gevsek ve özensiz olmalidir. Dikkat etmeniz gereken bir kural, dogru uyum için, üst dügmesi yapilir, iki parmak için yeterli oda sahip olmaktir. Yaka noktalari mükemmel dengeli olmali ve sizin yüz ve vücut uygun bir yaka tarzi giymeli. Genis, yuvarlak yüzlü erkeklerin uzun sivri yaka kaçinmalisiniz uzun, dar yüzleri ile yayilir yaka ve erkekler kaçinmalisiniz.

La Rukico anda, 15 farkli yaka stilleri seçim yapabilirsiniz. Yaka bir inç ¼ içinde ölçülür ve tüm gömlek Çikarilabilir yaka kalir ile gelmektedir.

dügmeleri

Plastik dügmeleri okul çocuklari içindir.

Sedef bir isadaminin gömlek dügmeleri için en iyi seçenektir. Perakende olarak satilan birçok gömlek dügmeleri ve iplik gibi bilesenler maliyetlerini düsürmek fabrikalarinda üretilmektedir. Sonuç bir kutu sarilmis, ama yipranmis ve yikandiginda bir ürün gerçeklestirmez zaman oldukça güzel görünen bir üründür. Dügmeler çatlak, konulari ara (veya gevsemis), ve dügme delikleri mücadeleye.

La Rukico de, size gömlek her Pearl dügmeleri annesi olsun. Terziler dügmeleri sikica gömlek bagli kalmak emin olmak için dikis çapraz kilit kullanin.

eldiven ve manset

Kisa kollu gömlek plajlari, bar-b-ques ve NASA yer ekibi içindir.
Uzun kollu gömlek bir isadami gardirop önemli bir unsurdur. Sadece yüksek kaliteli gömlek manset üzerinde eldiven var. Dirseklerinizi üzerinde mükemmel bir uyum için de eldiven konik kollu. En sevdiginiz spor saati giymeyi seviyorum, bu karsilamak için manset (saatinizin kol) yapilan hafif bir ayarlama olmasi gerekir.

La Rukico, size özel gömlek için birçok Fransiz manset seçenekleri (Eger kol dügmeleri giymek) dahil olmak üzere 15 farkli manset stilleri arasindan seçim yapabilirsiniz. Gerekirse düzeltmeler spor saatler için yapilir.

monogram ve dikis

Erkek gömlek paylasmayin.

Mükemmel gömlek çok kendi yapmak için, ince bir tugrasi manset, gögüs cebi, ya da üst veya alt gögüs (bir gögüs cebi olmayan bir gömlek) eklenebilir. Kontrast dikis de bireysel bir dokunus ekleyebilirsiniz. O evin etrafinda gömlek giymek, ama bas harfleri her zaman geri nerede onu hatirlatmak olacaktir.

La Rukico, tüm gömlek inç basina 22 dikis de ince disli dikilir. 85 farkli tugrasi stilleri arasinda seçim yapabilirsiniz.

kuyruklari, Klemensleri, ve organlari

Bir gömlek içinde veya disinda … Bu çit oturur asla.

Giyilen pantolon içine sikismis eger gömlek kuyruklari koltuk kapsamalidir. Eger gömlek kuyruklari yipratti tercih ederseniz, dikis-line pantolon kemer sinirinin altinda 6 inç ile çalismalidir. Mükemmel bir gömlek, ince bir adam daha atletik bir görünüm ve daha genis bir adam daha ince görünmesini saglar. Iki adet boyundurugu (omuzlarinizi arkasinda kapsar bez bu parça) vücudunuzun kivrimlarina uygun bir gömlek tasimak için daha fazla alan saglar.

La Rukico, tüm gömlek kesilir ve vücut ölçüleri için dikilir ve kuyruklari ve Klemensleri bireysel ihtiyaçlarini karsilamak için ayarlanabilir.

kumas

Görevden bez patates için kaydedin.

Eger düzgün bakmak istiyorsaniz, pürüzsüz hissetmek zorunda. Hiçbir sey cildinize karsi en iyi gömlek lifleri (Italya ya da Isviçre) ve yumusak oksamak gibi hissediyor. Örgü, renk, tasarim, ve gömlek kumas agirligi olmalidir iltifat takim elbise, ceket, kot ve pantolon.

La Rukico kisminda, Thomas Mason ve Alüminyum agaç% 100 Sea Island pamuk ve Egyptain pamuklu kumaslar büyük bir seçim yapabilirler.
Eger mükemmel bir gömlek giymeyi seviyorum Yani, sevinirler! Arama sona erdi.