Japonya online alisveris özenle seçilmis gerçek Japon ürünleri sunan bir ec-dükkani

Bu sanat severler ve Japonya fantasts için mükemmel bir alisveris, ve yüksek kalite ve aritma için tadi olan biri için benzersiz bir hediye bulmak için “” yerdir. Eger siradan bir sey, hazine için bir sey ariyor ve evinize özel bir aura eklemek için o zaman dogru yere geldiniz. Iyi hazine avi.

obi kimono kemer: kimono tamamlar ve güzellik ekstra dokunus katiyor öge midir. Kimono kendisi kadar, obi genelde el yapimi ve% 100 ipek oldugunu. Bu çesitli dokuma teknikleri ile yapilmis ve genislik ve uzunlugu farkli olabilir. Obi büyüklügüne bagli olarak farkli sekillerde ve sekillerde kadar bagli olabilir. Genellikle obi kiyafeti ince ve zarif bir görünüm verir kimono bir zit renk vardir. Bir obi genellikle farkli taraf için vardir. Bu birkaç kiyafetler içine bir kimono dönüm, degisim için oda verir ve renk ve sekil kombinasyonlari ile oynamak için özgürlük verir. Obi de duvara asili veya dekoratif bir masa örtüsü olarak masaya döseme, ile bir ev dekore kimono ayri kullanilabilir.

kimono Tekstil: genellikle el yapimi ve% 100 ipek var. Onun kökenli bölgeye göre farkli dokuma teknikleri ile yapilir. Kimono dokuma farkli yollari kullanarak veya boyama ve boyama ile desen verilir. Herkes giymisti giysi olarak kullanilan kimono gibi, kutlama önlük ya da dügün kiomonos yapmak için kullanim için lüks ve muhtesem kimono tekstil basit bir renkli kimono tekstilden vardir. Kimono tekstil yapma zaman alici ve titiz bir süreçtir ve uzun bir geçmisi ve gelenegi olan bir üretim. Bir kimono satin almak için yasam için bir yatirim oldugunu ve gelecek nesillere aktarmak için bir sey verir.

Japon sake seti: bardak bir dizi ve ile ugruna hizmet etmek için bir sise var. Sake setleri sekil ve mevsime bagli olarak malzeme degisir. Yaz aylarinda kullanim için ugruna setleri genellikle camdan yapilmis ve sise, içine buz koymak ugruna soguk tutmak için bir göçük vardir. Ayni sekilde kis aylarinda kullanilmak üzere ugruna setleri serin bir sezon oldugunu yansitmaktadir. Bu takimlar bu nedenle sik sik uzun süre askina saglik tutmak ve daha kolay onlari yakici olmadan kisinin elleri isitmak için yapmak için seramik yapilmistir. Ugruna alkol oldukça yüksek oldugu gibi gözlük ve sise bu nedenle sik sik küçük. Boyutu da insanlarin birbirlerinin gözlük içine kötü gerekiyordu Japon içme kültürü ile ilgili bir sey olabilir. Kisinin içme ortagi dikkatli olmak diger kisiye saygi gösteren bir yoludur ve bu hareket ayni zamanda bir iletisim seklidir.

Japon seramik: uzun gelenek ve birçok çesidi vardir. Bir sekli kaba ve sadece yapilmis oldugunu kil düz renk seramik için cesur renkler ve desenler ile seramik, gelen bulabilirsiniz. Japon seramik Japon mutfagi ve yemek kültürü önemli bir rol oynar. Bir yemek kullanilan tencere ve tabaklar genellikle formu ve sezon renkleri var ve sekli genellikle dogadan elemanlari benzer. Farkli boyutlarda ve renklerde birçok yemek kullanarak seramik gastronomik sahne tamamlayarak, yiyecek sunumu artirir bir sahne gibidir. Hatta Japon çay töreni ve Ikebana, çiçek düzenleme konteyner tüm estetik görünüm için gereklidir. Japon kültüründe hiçbir sey tesadüflere birakilmistir ve degeri büyük bir ince zarif güzelligi görülür. Bu nedenle mütevazi ve sade görünen bir fincan nadir ve paha biçilmez basyapiti olabilir.