gömlek ile eslesen baglari sirri

Günümüzde, gömlek ile kravat eslesen göz sahip GQ kabul edilir. Her zaman is veya resmi durumlar için bir takim elbise, bu özellikle dogrudur. Bir is ariyorsaniz bile Ama, iyi koordine bakmak için iyi bir fikirdir. Is basvurusu birkaç kisi olsa bile dogru takim elbise giymek ise, isveren vay olabilir. Bu ayni zamanda hücre hemen yaninda adam ayirt alabilirsiniz iyi bir yol olacaktir.

Bir is görüsmesi, is toplantisi, konferans, hatta bir tarih için gidiyoruz olsun, görünüyor önemlidir. Eger gömlek ile kravat eslesen yetenek varsa, her zaman avantaj olabilir. Iyi giyinme iseniz, önemli biri olarak algilanmasi olmasidir.

Ilk izlenimler sayisi bu yana, birçok size nasil göründügünü fark ederdi. Hatta hükümet bir yazi için çalisan insanlarin gardirop konusunda dikkatli. Bir daha parlak bir görünüm olmasini istiyorum çünkü bunun nedenidir. Bunun yaninda, insanlarin saygin ve güvenilir biri olarak görmek yapacaktir. Eger gömlek ile kravat eslesen beceri ile ayni yaparsaniz, mutlaka ayni tepki alabilirsiniz.

Ama ne yazik ki, herkes gömlek ile kravat eslesen göz vardir. Bu makalede bunun nasil bilmiyorum olanlar yardimci olacaktir nedeni budur. Bilinmesi gereken ilk sey, kravat giymek için gidiyoruz ne tisört. Ile herhangi bir kravat maç kolaydir gömlek düz beyaz pamuklu tisört. Beyaz bir gömlek kullanacaksaniz, kolayca herhangi bir kravat desen veya renk eslesebilir.

Eger beyaz disinda bir düz renkli gömlek giyiyor olacak, bu da oldukça kolay olacak. Bu kolay bir düz, kati renkli kravat ya da desenli bir kravat ile eslestirilmis olabilir. Ama normalde, insanlar gömlek koyu renk kravat giymeyi tercih. Gömlek mavi bir isik renk ise, size kravat gibi mavi koyu bir gölge giyebilir. Ayrica baska bir sekilde çalisabilirsiniz.

Elimden gömlek, kravat için ortak desen kutusunda, igne, ya da puantiyeli desen içerir. Ayrica gömlek gibi ters yönde giden bir çizgili kravat deseni seçebilirsiniz. Bir ekoseli gömlek giymek için gidiyoruz eger ayni kural geçerli. Eger gömlek ayni deseni olan bir kravat takacak, onlar çarpisir olmasidir. Damali gömlek Buna ek olarak, ayni zamanda bir noktali kravat seçebilirsiniz.

Eger bunun disinda asmak aldiktan sonra gömlek ile kravat Eslestirme gerçekten çok kolay. Eger bunlari eslestirmek için ne ile ilgili ögrendim sonra, kolayca herhangi bir vesileyle bu giyebilir ve daha yakisikli bakacagiz. Her zaman gömlek ile kravat eslesen yeni bir trend var olup olmadigini biliyor böylece dergi ve online makaleleri kontrol etmeyi unutmayin. Ve her zaman onlari satin almadan önce gömlek ile kravat deneyebilirsiniz.