giyim katalog seçim paradoksu çözmek

Giyim katalog bir yüzyili askin iyi için yaklasik edilmis. 1800 Sears Geri giyim katalog ilk sürümü ortaya çikti. Su anda, posta sistemi bu katalog bilginin dagitiminda yardimci dikkate alinmasi gereken izin vererek giyim katalog seçenegi tesvik. Katalog kilo basina bir kurus olarak dagitilacak böylece bu yapti.

Zaman ilerledikçe gibi, katalog ve internet alisveris fiziksel alisveris bu degisim daha da ilerlemistir. Teknolojinin gelisi seyler aninda isteyen bir toplum getirdigi. Bir sapka damla yüzlerce seçenegi ile bakabilirsiniz çünkü Giyim katalog, bu ihtiyaca uygun. Bu hibe anlik haz oldugunu hepimiz biliyoruz ve seviyorum. Gecede nakliye ile size ertesi gün disari aldi giyim olabilir!

Giyim kataloglar da tek çalisma saatleri ya da sadece alisveris gece geç saatlerde veya sabah erken yapmak için serbest zaman olanlara hitap. Bir giyim katalog ile kendi takvim üzerinde alisveris yapabilirsiniz. Bu size zaman geçirmek istedim nasil olsaydi, yil boyunca herhangi bir zamanda günde 24 saat, haftada 7 gün alisveris olabilir.

Katalog alisveris dünyadaki tüm özgürlügü saglar ve sizin için simbiyotik bir iliski hem de saglayicisidir. Tüketiciler olarak biz genellikle çok genel bulanik alisveris hedefleri ile baslar. Biz alisveris devam ederken, bizim istedigimiz bizim fikir daha net olur. Bir magaza tüm veya magaza ögelerin çogu içeren bir katalog ile daha sundugu tüm ögeleri araciligiyla elemek için iyi bir yol yoktur. Fiziksel bir magazada alisveris son derece yorucu olabilir. Simdi kataloglari ile, biz giyim pek çok öge geçiyor bu yorgunluk önlemek ve ayni zamanda bize bir kalabalik magaza veya rahatsiz edici bir satis elemani hayal kirikligi önler.

Katalog alisveris de merkezi uzak yasayanlar, ya da favori markalari için hiçbir fiziksel erisimi olan uzak bir bölgede yasayanlar için iyidir. Bir katalog, istediginiz yerden, sizin istediginiz ne olursa olsun nerede olursaniz siparis saglar. Ve, birçok magaza artik birkaç dolar daha fazla son derece indirimli nakliye verir. Magazalar bir çok simdi de para belirli bir miktar geçirebilirsiniz özel indirimli kargo firsatlar veriyoruz, ve daha sonra magaza nakliye ödeyecek. Bu harika ve alisveris merkezi için yürüyüs için disari kalmadan kaydetmek zaman ve gaz nakliye için birkaç dolar ödemek zorunda bile buna deger nakliye yapar.

Birçok yönden bir giyim katalog seçim paradoksu sorunu çözer. Müsteri olarak bizim için kullanilabilir mümkün oldugu kadar çok seçenek var istiyorum, ama ayni zamanda biz mümkün oldugunca kolay satin almak için ne karar vermek mümkün olmak istiyorum. Giyim katalog bizim alisveris esneklik en üst düzeye çikarmak ve onlar bizim alisveris karmasikligi en aza indirmek.