Georgette sarees – gerçek güzelligi ortaya çikarmak

Sari bir görünüm yavas yavas degistirmektedir. Zarif, zarif görüntüden kararli bir vardiyada, sari simdi kisitlama olmadan deneme takan ve tasarimci için 6 metre yeterli uzunlukta saglayan, serin haline gelmistir. Tasarimci Georgette sarees tarzinda çok bu gün haline gelmistir. Yeni tasarimci Georgette sarees üreten bu etnik Hint giyim çekici ve farkli görünmesi için kumas ve tasarimlari, çesitli türdeki kullaniyorsunuz.

Jorjet Sari genellikle naylon ve polyester olusur. Bu en rafine bir kumastir. Uygun bol dökümlü, bu herhangi bir bayan görkem için karizma ekleyebilirsiniz. Rahat bir çok yumusak ve ince bir dokuya sahiptir ve ayni zamanda çarpici bir görünüm verir. Bu en ayrintili tasarimlar olan bir parti asinma. Georgette sari toplama bir servet gibidir. Yumusak ve piril piril Georgette sari yogun kadinlar için elbise olarak kullanilir. Georgette ve zarif örtü geleneksel Hint tasarimlari ve desenleri ile kusursuz harmanlanmis alir.

Jorjet genellikle ipek veya bir krep baz ile polyester veya naylon gibi üretilen elyaf, yapilmis bir anlamsiz kumas. Bu bir dereceye kadar agir ve sifon daha opak. Georgette yapildigi bükümlü krep lif o kendi basina hareket gibi görünüyor kilan bir yasam dolu özelligi verir. Genellikle bir gösterisli bir görünüm vermek için zardosi veya diger nakis ve igne ile eslik eder. Fazlalik ve abarti olmadan Hint Georgette sarees de günlük giyim sari olarak giyilir olabilir.

Hint Pazar Georgette sarees için ünlü oldugunu. Bu Georgette saree her türlü etkinlik için uygun çesitli renk ve tasarimlar gelir. Georgette ve krep ile birlikte ithal ve Hint kumastan yapilmis geleneksel, baskili ve islemeli süslü Saris koleksiyonu bugün tarz sahibi kadinlar arasinda çok iyi grev. Basili olanlar formals olabilecegi gibi islemeli olanlar festivaller, olsun-araya, partiler ve dügün için degerli olabilir. Tasarimci sarees herhangi bir bölge veya stil özgü degildir. Islemeli veya basili olsun Georgette sari her türlü diger düzenli sarees ayirmak için bir tasarimci görünüm verilebilir.

Degil beklenmedik, daha sonra en tasarimcilari her yil koleksiyonlarinda sari almayi tercih ederler. Çesitli Hint tasarimcilari tasarimcisi Georgette sarees için yenilikçi tasarimlari ile geldi. Örnegin: Hint Saree moda, Satya Paul, dünyanin en önde gelen marka de seçkin georgette basili sarees ve islemeli Saris taninir.
Neeta Lulla toplama, ünlü Bollywood tasarimci, en elit sarees bazen pileleri veya siniri boyunca ve bazen saree üzerinde Pallav veya tüm ortasindan çalisan, güzel renk kontrastlari ve karmasik pul ve boncuk isleri ile, muazzam idi.

Zemin kazaniyor bir diger yenilik yapibozuma saree oldugunu. Suneet Verma ve Tarun Tahiliani gibi tasarimcilar iki içine siyirma ve pompously eslesen cholis veya ceket ile gösterisle olabilir islemeli petticoats, üzerine dökümlü vardir. Ravi Bajaj öncü kesim ve renk kombinasyonlari olusturmak için bir tutku ile kendi elbette yürür. Bajaj ghagra ve salwar takim elbise gibi Hint siluetleri uzak kalmayi tercih ederken, o saree ile kalici bir romantizm var. Canli renkli sarees onun koleksiyonunun önemli bir parçasi seklinde. Mogol vazo, Hindistan haritalar ve Hint sal motifi gibi çesitli Malini Ramani baskilar ile gölgeli diva Saris gösterdi. Net sari bir elbise gibi volan ve benzeri aktarmanin kenarlarinda bir ortaya çikmasi yapti Karistirdi.