deri giysilerin yapiminda kullanilan deri türleri

Internet üzerinde elbise ararken özellikle size elbise aradiginiz elbiseler tarzi yazin. Örnegin, vb askisiz gece elbisesi, küçük siyah elbise ve. Ama deri elbiseler arayan durumunda kumas bilgi bilmek daha önemlidir.

Sadece tek bir tiklama size deri kumas hakkinda pek çok bilgi alabilirsiniz. Deri elbiseler birçok hayvan deri yapilmis. Tüm standinda iyi ama birbirinden biraz farklidir. Her bilgisi kumas size uygun olacaktir ya da hangisinin sizin için istediginiz karar verirken size yardimci olacaktir. Bu makalede deri kumas, nitelikleri ve benzeri türleri tamamen ele alinacak. Deri elbise ararken Bir ses karar böylece bu deri farkli türleri hakkinda bilis ile donatmak olacaktir. Burada yaygin deri giyim yapiminda kullanilan sadece en popüler olanlar, tartisacagiz. Bunlar:

dana derisinden

Dana derisinden tüm deri gizler arasinda en popüler ve yaygin deri motorcu ceketleri, deri blazer, deri etekler ve benzeri yapiminda kullanilir. Onun en büyük avantaji olan, çok sert ama esnek bir kumastir. Onun sert doga yumusak dogasi çok rahat ve cildi yatistirici yapar ise yaralanma ve siyriklar karsi durmak için yeterince layik hale getirir. Deri elbiseler en çok yapilan ve belirtilen nedenlerden önce ayni nedeniyle talep çok vardir. Bu popüler olmayi hak çünkü hiç merak içinde var.

Buffalo deri

Büyük ölçüde deri giyim yapiminda kullanilan yüksek kaliteli deri. Bu saglam ve yumusak hem de oldugu gibi dana derisinden hemen hemen ayni özellikleri içerir. Bazen ikisi arasinda ayrim yapmak zor olur. Buffalo deri uzun ömürlü ve suya dayaniklidir.

Kuzu derisi deri

Kuzu derisi deri en kabul olanlar ve çok talep arasindadir. Bu, deri yumusak türde biridir. Tokluk ile ilgili olarak bu Bu gözyasi ve çok zor yaralanmalar dayanamiyorum daha az dayaniklidir, keçi, manda gizlemek vb inek derisi dövmek degil. Kuzu derisi deri kiyafetler bu nedenle büyük ölçüde moda deri giysilerin yapiminda kullanilan moda karsi daha egim vardir. Ama sonra hiçbir sey moda tarafinda onlari yener.

Keçi derisi

Keçi derisi böylece bütün yuvarlak, saglamlik ve esneklik karisimidir. Bu elbiseler sik amaçli hem de koruma için giyilebilir. Çesitli elbiseler vb keçi derisi giysiler çok dayanikli kemer, cüzdan, çanta, eldiven gibi etek, yular, sort, pantolon, yelek, ceket, blazer, motorcu ceketleri, deri aksesuar gibi bunun disinda yapilir. Onun sert doga gören ve dayaniklilik birçok askeri ceket ondan yapilir. Ayrica, agirligi hafiftir.

Koyun deri

Koyun deri nedeniyle güçlü ve yumusak dogaya da çok popüler. Iyi de soguk ve yagmura karsi takan sicak tutmak gibi deri kiyafetler için büyük yumusaklik katiyor.

Tüm bu deri gizler gardirop için heyecan verici bir yani vardir. Eger aramak için hangi deri bilmek için kendi dogasi bilerek daha kolay olacak ise deri kiyafetler veya deri aksesuarlar için alisveris