vücudunuzun övgü bir çanta seçimi

Bir çok sekle göre çanta seçme hakkinda bu gün yaziliyor. Bu makaleleri okumak varsa, çanta tür vücut sekli ile gitmek ne merak edebilirsiniz. Onlar birkaç kilo döken eger biraz kilo veya eger kendi çanta terk etmek zorunda olup olmadigini merak ediyorum bazi kim olabilir. Ama karar vermeden önce size çanta seçimi sahip oldugunuz vücut tipine göre ve rakam ne kadar uygun degil gerektigini bilmeli.
Bu son derece ince bir kisi olabilir ve kilo çok koymak bile, hala ince kategorisinde olacagi muhtemeldir. Bir büst veya alt agir kisi iseniz, büyük ihtimalle bile azaltarak sonra, hala bu alanlarda agir olacagini vardir. Uzun boylu bir kisi uzun boylu kalir ve kisa bir kisi kisa kalir. Bu vücut ‘türü’ bakarak kastedilen budur. Bu bir çanta seçtiginizde, vücudunuzun çerçevesinde bakmak, arti veya eksi bir kaç kilo gerektigi anlamina gelir.
Kadinlar genellikle giyim için çok önem vermek – onlar en uygun form bir stil bulmak için kesim, tasarim ve uzunlugu konsantre. Dogru çanta seçimi için ayni degeri verirseniz, size asiri tüm görünüm için mucizeler yapacagiz. Çanta seçerken tezat basit bir kural her zaman akilda tutulmalidir. Asagidaki örnekler sizin için bu konuyu açikliga kavusturacaktir:
Eger agir bir alt varsa, kalça dikkat getiren bir çanta istemem. Bu nedenle, küçük askilari var ve kalça üzerinde bitmez bu çanta seçmek zorundasiniz. Ayrica el düzenlenmektedir debriyaj çanta kullanabilirsiniz.
Daha büyük bir gövde ile bir kisi iseniz, o zaman uzun askilari vardir ve hantal olmayan bir sey için tercih edebilir. Vücut tipi agir ise, körü körüne tezat kurali uygulamak ve küçük bir çanta seçmeyin. Bunun yerine var düzgün vücutlu vücut zit dikdörtgen ve yumusak terbiye var orta çanta için gidin. Sadece uzun kayislari ile bir sey kullanarak büyük bir çanta oldugu izlenimini vermek, Benzer sekilde büyük bir çanta yönetmek için kisa bir kisi için çok zor olabilir.
Eger gerçekten uzun boylu iseniz, uzun askilari size uzun görünmesini saglayabilirsiniz, sizin için dogru çanta bir serseri veya bir kavrama olacaktir. Bir kisa kayis olan herhangi bir çanta seçebilirsiniz. Eger uzun boylu ve ince iseniz, çantalari gibi hafif yuvarlak çanta tercih edilmelidir.
Ayrica en iyi özelliklerini dikkat çekmek için çanta kullanabilirsiniz. Eger bel gösteris yapmak istiyorsaniz, sizin bel biter bir çanta için gidebilirsiniz. Eger rahat bir firsat için kullaniyorsaniz bile, bir alan çanta deneyebilirsiniz.
Yani temelde çanta amaciyla hos olmayan alanlarda sizi gösteris yapmak istediginiz vücut bölgelerine uzak dikkat çekmek olmalidir.