tüm sekil ve boyutlari için sirf iç çamasiri ile görmek

Sirf iç çamasiri ile görmek bulabilirsiniz seksi iç çamasirlari biridir. Ancak, mutlaka bunu giymek için bir Coca-Cola vücut olmasi gerekir anlamina gelmez. Iç çamasir, özünde, kadinlarin güçlendirilmesi yapildi. Bu sizin Esi veya birlikte zevk için degil, ayni zamanda kendinizi iyi hissettirmek için degil sadece. Bu rahat ve vücudunuza uygun olmalidir, ne olursa olsun sekli.

Çünkü gerçek su ki, insanlar farkli sekil ve boyutlarda dogarlar. Tesadüfen, güzellik standart birçok ulasilmaz bir sey ifade eder. Eger tarihe bakarsaniz, bu önceki gibi degildi. Aslinda, iç çamasiri tarihinin güzellik kavraminin evrimi bagliydi.

Örnegin, eski zamanlarda, bu Girit’ten Minos kadin görmek herkes için açiga, gögüslerini disari itti kemikten yapilmis bodices giymek zorunda söylendi. Tarihçiler bu kadinlarin yasam yaratma gücüne sahip oldugunu göstermek için aslinda oldugunu söylüyorlar. Toplumlarin bu tür doga ve insanlik arasindaki baglantiyi göstermistir. Aslinda, anaerkil bulundu antik toplumlar vardir. Ve sik sik, kadinlar alt vücut parçalari hariç ayi her sey vardi.

Hatta Roma medeniyetinde, kadinlar sadece meme bezleri giydi. Bu, bazi kalan Roma yapilarin fresklerdeki görülebilir. Zaman onlar iç çamasirlari gibi sort ya da loincloths giymek olsa da onlara, onlarin Togas altinda hiç bir sey giymek için de gelenekti.

Ortaçag zamanlarda, muhtemelen hiç kimse sirf iç çamasiri ile görmek düsündüm olurdu. Onlarin iç çamasirlari bir kadin bir tane görünmüyor kadar meme düzlestirmek için yapilmis gibi cinsel inkar zaman kabul edildi.

Rönesans getirdigi aydinlanma, insanlar tekrar egrileri kucaklamak basladi. Kum saati figürü ideal sekli oldu. Ama kadinlar çok ciddiye onlar nefes için küçük bir bosluk birakti tehlikeli sagliksiz korseler giydigi meydan aldi. Kendi korseler çok siki oldugu için bazi geçti. Bu toplumun uymasi için çok fazlaydi.

Yillar geçtikçe, korseler daha nefes olacak sekilde tasarlanmistir. Bölünme popülerlik sayesinde, korseler vitrin yapilmistir de daha dekoratif bakmak için yapilmistir. Korseler dantel ve kurdele ile islemeli ve dolu zaman bu zaman oldu.

19. yüzyilda, korseler daha az kisitlayici ve kadinca çerçevenin daha destekleyici hale gelir. Sutyen Mary Phelps Jacob tarafindan patenti alindi. Bu sutyen dogum oldu.

Birinci Dünya Savasi sirasinda, birçok erkek savasi ve katilmak zorunda zaman, kadinlar da aileleri için bir yasam yapmak zorunda kaldi. Fonksiyonel ve hafif iç çamasirlari onlar için yapilmistir. Sutyen nefes alabilen kumaslar yapilmistir.

Kadin cam tavan kirmaya devam ederken O andan itibaren, üzerinde, iç çamasiri gelisti ve modern zaman cesaret edemedi. Simdi, sirf iç çamasiri ile görmek kadin ve iç çamasirlari toplumda evrim uzun bir geçmisi semboliktir.