kült klasikleri – miras arastirmalari giyim

Miras Arastirma Giyim Japon ve Ingiliz kumaslarin en iyi kalite ile Ingiltere’de üretilmektedir. Ingiltere kaynakli geleneksel dikis yöntemleri üzerinde durularak, giysiler dikis ve kesim açisindan yüksek standartlara uygun.

Sanatsal bir referans üs olarak özgün miras tasarimlar izleyin. Kesim dogal ve modern siluet asagidaki ragmen, organik pamuk, yün ve keten gibi dogal kumaslar adet her birine dayaniklilik ve doku kazandiriyor.

Deri baglama, boynuz dügmeler gibi Isviçre Riri fermuarlar ile bitirdi, miras arastirmalari giyim islevsellik ve yüksek yarar sunan benzersiz ve saglam kiyafetler taninir.

Is giyim, askeri giyim ve outdoor malzemelerinden ilham, Miras Arastirma Giyim günümüz çagdas giyim terbiye ile klasik kiyafetler islevselligi karistirir.

popüler miras arastirmalari giyim

Carpenter gömlek 1870’lerde gelen isçiler gömlek esinlenmistir. Bu koltuk alti alanina eklenen ekler gibi otantik ayrintilar vardir. Bu stil genellikle Fransiz köylüler tarafindan kullanilmistir. Bunun disinda genis bir ön placket üstüne sabitlenmis bir kisa kesit yaka hem de nikel perçin dügme bulunur.

Pirinç perçinler Lazy Ok dikis ile bitirdi genis bir kepçe cep olan bir bölünmüs yan dikis üzerine yapistirilmistir. Pamuk 6 gram yapilmis yumusak Hickory denim disinda üretilen, Miras Arastirma Kiyafet Bu marangoz gömlek Ingiltere’de elle agir disli dikilir.

Farmhand emek esinlenerek halk giyim farmhand angarya ceket olusmasina neden. 1920 tarzi bu ceket için yaygin yumusak kirik dimi pamuk üstüne iki kontrast yama cepler vardir.

Büyük dügmeler ve imza deri bagli manset olarak özgün tasarim kopya gibi oldukça derin otantik kesit yaka ile. Elmas ceket manset yapanlar eklenti ile birlikte tek bir delik vardir. Ingilizce cambric pamuk farmhand ceket herhangi bir astari yok ama dayaniklilik için bantlanmis dikisler ile sona erdi.

Sise yesil kadife ceket üst düzey bir pamuk patiska astar ile Ingiltere’de el yapimi oldugunu. Standart Ingilizce 15W sise yesil kadife önce Ikinci Dünya Savasi için kullanilan ABD Deniz Kuvvetleri üniforma parçasi olarak kullanilan bir kazak güverte parka çogaltmak için kullanilir.

Miras Arastirma tarafindan Tip 1 ceket olarak bilinen, bu halk giyim tarzi ceket yüksek boyun, genis ön 1/2 büyük dügmeler, ayarlanabilir manset ve bir dügme flep baglanmis bir ön yama cep ile placket tutturmak için iki sekme askilari vardir. 360 gsm su geçirmez Ingiliz Millerain mum pamuktan yapilmis ceket çizgisiz ve patiska bantlanmis dikisler elle tamamladi.

miras arastirmalar giyim askeri ilham chinos

Miras Arastirma Kiyafet Düz ön chinos ABD Hava Kuvvetleri üniforma parçasi olarak kullanilan subay pantolon 1936 yol izler.
Otantik ayrintilari ön jet para cebinde, rahat bir oturus için ferah koltuk, Isviçre Riri zip kilitlenebilir askeri konu ile özgün tasarim izleyin uyum için sirayla bel Korna dügmesine yapanlar sahibi büyüklügüne göre ayarlanmasi gerekir.

Dügmesine ayarlayicilari bez içe dogru hareket ettirdiginizde orijinal düz ön chinos üzerinde cep bir kesit ama bir çizgi içine degisiklikler sirali dikis oldugunu. Pamuk chino Ingiltere’de yapilan pamuk patiska ve el ile kapli oldugu.