kadin giyim – empirestyle üzerinde güvenli alisveris

Dünya çapinda milyonlarca insan gerçekten online alisveris bir zevk aktivite bulmak. Ancak, diger sanayi gibi, e-ticaret riskleri ve dolandiricilik uzak kalmak mümkün olacak bu risklerin farkinda vardir. Firmamiz online magazalarda giysi satin alirken müsterilerine güvenli hissetmek istiyor. Size e-alisveris ile ilgili her türlü riske ortadan kaldirmak için yardimci olacak bazi ipuçlari paylasmak istiyorum nedeni budur. Bu ipuçlari genellikle kredi kartlari ve güvenli kullanimi ile ne ilgisi var.

Online ödeme tamamlarken güvenliginizi saglamak için birincil yollarindan biri kart sahibinin kimlik dogrulama. Büyük bankalar ile birlikte ödeme sistemleri online ödeme salim yapmak için birinci sinif dogrulama düzenleri ile tüm online magazalar donatmak için ellerinden geleni yapmak. Özel bir parola onun banka hesabindan online ödeme yapmak mümkün tek kisi oldugundan emin olmak için her kredi karti sahibine verilir. Ve simdi kart sahibinin temel görevi itibaren gizli sifre tutmaktir.

Giyim online magazadan dahil olmak üzere e-dükkan, bir sürü kendi kullanicilardan kayit gerektirir. Bir satin alma yapmadan önce kullanicinin kendi giris adi ve sifre girer. Bu bilgiler yetkisiz erisime karsi korunmalidir. Bunun disinda kredi karti yayilan banka, müsterinin kimligini dogrulamak için özel bir sifre düsünmek müsterilerine isteyebilir. Bu parola da gizli tutulmalidir. Bazi web siteleri veri koruma için önemli bir katki yapmak olan (adi ve sifre ile) kendi ziyaretçi hesaplari olusturmaniza olanak saglar. Sadece Sifrenizi yeterince uzun ve dogum, telefon ya da kimlik numarasi tarihinizden itibaren basamak içermediginden emin olun. Kisisel bilgilerinizin çalmak riskini ortadan kaldirmak için zaman zaman parolalarinizi degistirmeyi unutmayin.

Herhangi bir hileli aktivite kredi karti ve banka hesap korumak için baska bir yolu internet tarayici güvenlik seçenekleri kullanmaktir. Eger URL alanina http protokolü bir https protokolü yerine görürseniz, kullandiginiz protokolün dikkat edin, bu verdiginiz bilgileri korumali kanallar araciligiyla iletilen ve ele geçirilebilir anlamina gelir. Emin olun, bu genellikle internet güvenligi saglanmasi için sertifikali standartlara göre is ziyaret online magazalar. Firmamiz ve personel güvenlik düzeyini yükseltmek amaciyla tüm emin bilgilerin sifreleme saglamak için ellerinden geleni yapmak.

Daha iyi takip etmelidir bir kural daha sadece bildiginiz magazalardan giysi satin almak. Daha sen bunu satin yaparken hissedeceksiniz online alisveris daha güvenli yapmak yeri biliyorum. E-dükkanda satilan giysi sütyenliler ek dikkat edin.

Elbette, özel marka giysi satan online magazadan daha fazla güvenilirlik hak ediyor.
Tüm teslim kosullari ve dönen sirasini ögrenmek için unutmayin. Eger satin almak için gidiyoruz mallarin toplam maliyetini hesaplamak, bu dikkate nakliye giderleri almak unutmayin.

Islemlerinizin kayitlarini bulundurmayi unutmayin. Eger magaza vs yapmadiysaniz alimlar için kredi kartindan para çeker ise, bazi ögeleri dönmek için karar verirseniz, bu durumda gerekir

Bu bilgiler web sitemizde, tüm en yüksek güvenlik standartlarini karsilayan tüm gerekli bilgileri saglar ve güvenli ve hizli islem müsterilerine garanti oldugunu anlamak için yardimci umuyoruz.