iç çamasiri her türlü satin almak için dogru online magaza toplama

Dogru iç çamasiri magaza bulmak gerçek bir meydan okuma olabilir. Birkaç yil önce bir korse ya da belki bir büstiyer arayan magazadan magazaya giden sehir etrafinda sürücü için kullanabilirsiniz ama çok sans yoktu. Ben geleneksel sadece söz konusu oldu sütyen, külot, iç giyim ve arti boyutu iç çamasiri gibi standart iç çamasiri tasiyan perakende sonucuna geldi.

Ben ayni sorun var ve hepsi hemen hemen benimle kabul etti, ve ben küçük bir kasabada yasayan düsünenler için iyi ben Miami yasiyorsaniz benim kiz sormak için kullanin. Bu hatta küçük sehirlerde veya kasabalarda yasayan ülke çapinda kadinlar için yol zor olmali daha büyük bir sehirde benim için zor olmadigini gees düsündüm. Biraz arastirma yaptim ve iç çamasiri tasiyan birçok çevrimiçi magazalar oldugunu ögrendim.

Simdi sag online magaza seçiminde bir çok daha büyük bir sorun vardi. Ben adam nasil benim kisisel bilgiler ile bu magazalarin herhangi Güvenebileceginiz düsündüm, bu yüzden güvenilir bir magaza nasil belirlenecegi basit ama etkili bir adim rehber yapmaya karar verdi. Ben benim önerilerim dogru iç çamasiri magaza bulma yolculugunuzda size yardimci umuyoruz.

Ne bir online magaza güvenilir kilar.

ipucu 1:
Her online magaza bir SSL tasdik site sitesinde yazilan tüm bilgileri kodlari içine sifreli oldugu anlamina gelir ana sayfasinda bir bir SSL sertifikasi baglanti, bu nedenle information.This göz önüne alindiginda çok önemlidir hackerlar çalmak için zor olmalidir ne kadar internet dolandiricilik biz yasiyorsaniz.

ipucu 2:
Web sart ve kosul ve ana sayfada bir nakliye / döner baglanti oldugundan emin olun. Her güvenilir magaza is ile ilgili ana sayfasinda yeterli bilgiye sahip olmalidir. Müsteri de herhangi bir satin alma yapmadan önce bilgi sahibi olmak gerekir.

ipucu 3:
O büyük bir kirmizi bayrak bir daha göremiyorsaniz e-tail güvenilir bir her zaman hakkimizda bir baglanti ve iletisim baglanti olmalidir. Bir müsteri olarak sizden satin kim bilmek ve istediginiz zaman onlarla temas edebilmek için hakki vardir.

ucu 4:
Yapmadan önce herhangi bir satin alma mümkün oldugu kadar çok sorular kendi politikalariyla ilgili bir endiseniz varsa siz de satin alma ve ne hakkinda emin emin olmak olarak sormak deneyin.

ipucu 5:
Iç çamasiri satin alirken onlar geri alirsak ilk sormak ve bir kirmizi bayrak oldugunu yaparsaniz, en güvenilir iç çamasiri magazalarinda saglik sorunlari için ne döner yapmayiz. Sadece LINGERIE için geçerlidir, her sey döner almak iyidir.

ipucu 6:
Magaza ihtiyaçlarini karsilamak için dogru boyut grafik oldugundan emin olun. Eger göremiyorsaniz bir her magaza kendi geç bagli olarak farkli boyutu çizelgesi çünkü bir boyutu çizelgesi saglamak için isteyin.

ucu 7:
Google çevrimiçi sadece bulundu ve herhangi bir müsteri sikayetleri bulabilirsiniz görmek için deneyin deposu adi.

ucu 8:
Benim son ipucu iç çamasiri çevrimiçi satin alirken eglenmek oldugunu.