erkek ve kadin bornoz daha fazla seçenek

Bornoz son birkaç yil içinde sik frumpy gelen gitti, bir gerçegi hepimiz için minnettar olmali! Sabah baslangiç ??ya da gün biten özellikle% 100 pamuklu bornoz daha rahat o kadar degil, var.

bornoz degisti!

Geçmis yillarda yapilan düz beyaz bornoz etrafinda hala ama stilleri ve renkleri büyük ölçüde degisti. Bir kemer ile sadece kapatmak için kullanilan bornoz Oysa, günümüz elbiseler de fermuar, dügme ve beceri ya da güç zorluklar olanlar için bile Velcro ile birlikte gelir.

Bugünkü bornozlar bir diger önemli özellik de yapilmis bir malzemedir. % 100 pamuk bornoz, yikama onlari atmak onlari kuru ve bir kanca onlari asmak-sadece bakimi için emici ve kolay. Orada bir hangar asili sürece yumusacik ama bu kirisiklik olan yeni mikro fiber malzemeden yapilmis elbiseler vardir yerine su emme ve çünkü çok iyi sicaklik tutmayin insan yapimi elyaf döken. Bu, teselli bakim kolayligi ve çok yönlülük söz konusu oldugunda, pamuk hala kral!

bornoz simdi sik!

Artik bazi stilleri göz atmak isteyeceksiniz bir bornoz için en iyi malzeme biliyorum. Kendiniz veya bir baskasi ariyorsaniz olsun, elbise uzunlugu hem de kollari dikkate almak gerekir. Bu uzanmaniz için en çok kullanilan olacak ya da kahvalti yemek iken yipranmis olacak? Ikinci durumda pisirme kazalari önlemek için dirsek ya da yukarida ulasmak kollu isterim. Elbise uzanmaniz için ise, muhtemelen çok, uzun kollu ve bir daha uzun isterim.

Daha uzun gömlek gibi ve zemin firça bornoz vardir kisa elbiseler vardir. Alacaginiz uzunlugu giyiyor olacak kisinin yasam tarzina baglidir. Aslinda, hatta farkli gereksinimleri için iki elbiseler almak isteyebilirsiniz! Uzun elbiseler bir dus veya banyo sonrasinda giyilmesi veya daha kisa olanlari havuz veya sicak küvet tamamladi için idealdir ise rahatlatici ya da sabah kahve yapmak için çok uygundur.

Eger pamuk bornoz artik pek çok farkli renk gelir biliyor muydunuz? Kati pastel ve cesur ana renkler de çesitli modern desen olarak mevcuttur. Tüm stilleri ve renkleri bakarak çok eglenceli olabilir!

hediye kisisellestirmek

Eger stil ve renk seçin sonra bir tugrasi almak dikkate almak isteyeceksiniz. Kendiniz için bir tane istiyorum olsa da, bir desen hediye öge gurur kaynagi genellikle alici için yogun kisisel ve. Bu cep veya baska bir yerde, güzel eski moda hat ya da modern harfler elbise üzerinde islemeli kisinin bas harflerini alabilirsiniz.

Sik% 100 pamuk bornoz onlar bu harika elbise kullandiginizda her soguk sabah ya da rahat aksam bunlari akliniza yapacak mükemmel bir hediye yapmak. Bu harika görünecek ve gelecek yillar için kullanilabilecek bir hediye.