erkek smokin takim elbise önemi

Olsun-birlikte bir sirket gibi resmi bir firsat katilmakla yükümlüdürler zaman, is, elit sosyal toplama veya yakin bir aile dügün yerine, bu mükemmel bir smokin giydirilmesi olan önemlidir. Orada smokin birçok farkli türleri vardir ve önceden bu vesileyle dogasi ve formalite biliyorsaniz dogru smokin seçmek için daha kolay olacaktir.

Smokin uygun bir yari resmi ya da resmi bir takim elbise olarak tanimlanir ve siyah renk normalde ve siyah papyon ile giyilebilir. Bir smokin takim elbise meme gömlek genellikle beyazdir. Pantolon ve kat iyi koordine edilmesi gerekir ki bir yere not edin. Pantolon uzunlugu tam olmali ve kat kollu mükemmel bir uzunlukta olmalidir. Ceket bir kuyruk kat varsa, o zaman pantolon iki çizgi olmalidir. Eger ceket baska tür giymek tercih ederseniz, tek bir serit için pantolon için iyi olacak.

Giydikleri ve klasik bir görünüm saglamak için, yaygin olarak kabul edilebilir kolayca kullanilabilir ve rahat olarak Çogu erkek siyah smokin çok sever. Siyah smokin sofistike bir görünüm ile takan ödünç verirdim ve o herhangi bir sosyal toplama dikkat çekici olacaktir.

Smokin takim elbise ideal bir dügün renklerdir. Smokin takim elbise yün veya polyester ya yapilmis ve Tuxedo uygun farkli çesitleri vardir vardir. Kruvaze smokin kesinlikle resmi durumlar için anlami ise tek gögüslü smokin, daha az resmi sayilir. Gün giymek için planlanan smokin koyu gri olabilir ve bazi çizgiler ile iyi bakacagiz. Siyah smokin, daha resmi aksam olaylar için uygundur gibi, gündüz fonksiyonlari için kaçinilmalidir.

Eger esiniz ile olay katiliyor, daha sonra smokin rengini esinizin elbise ile iyi gitmeli, çünkü giyiyor ne esiniz kontrol edin. Mükemmel bir smokin takim elbise seçimi gerçekten zor bir istir ve stil vücut tipine uygun olmalidir. Maymun vücut tipi ile iyi gitmeyecek ünlülerin uygun stilleri ya da girisimi etkilenir asla.
Eger sosyal taraflarin katilmak veya is nadiren karsiliyorsa, o zaman tuzedo takim kiralamak tercih edilir. Farkli stilleri Kiralik smokin magaza mevcuttur ve her zaman en son trendleri dogrultusunda bir smokin giyebilir. Eger tarzi size uygun hangi emin degilseniz, o zaman kesinlikle size yol gösterecektir dükkan sahibi danisabilirsiniz.

Burada resmi bir smokin takim elbise satin almak veya kiralamak için nasil birkaç yararli ipuçlari:

• Eger ince ve uzun boylu iseniz smokin her türlü iyi size uygun gibi, o zaman herhangi bir sorun olacaktir.
• Eger çok yalin, o zaman omuzlarinda büyük yastiklari ile çift meme kat dogru seçim olmalidir.
• Eger kisa insa ve ince, tek bir meme dügme ceket asagi ise mükemmel olmali ama fazla üç dügme ile ceket grotesk görünmesini saglayabilirsiniz.
• Eger genis omuzlari varsa daha da omuz genisligini artirmak gibi, daha sonra çift meme tarzi ceket titizlikle kaçinilmalidir.
• Kisa boy ve obez erkeklerde tek meme ceket israr etmelisiniz. Senin büyük bel daha az belirgin hale getirmek için, yastikli omuz ceket tercih.

Smokin ile dogru aksesuarlari giymek genel görünümünü daha fazla sofistike ekleyebilirsiniz. Eger dikkatle seçmek gerekir önemli aksesuarlari bazi ayakkabi, papyon kravatlar, cummerbunds ve kol dügmeleri ve bel kat vardir.