denim kot, moda yoluyla ilerleme; hala tarih yapmak

Denim kot pantolon ve kiyafetleri yüksek moda ve moda tarihinin en çok yönlü ve kalici giyim tarzi biri olmayi agir sanayi ile iliskili bulunmustur. Katherine Hepburn gibi Hollywood yildizlari 70 moda yoluyla denim, AOS ilerleme, AOS destekli. Onlar dünyanin en ünlü isimlerinden bazilarinin için kot takim elbise kesmek Ve simdi Savile Row terziler, onun sürekli basari sampiyonu. Ama kökeni, Denim ve Jeans ne dünya seyahat.

Amerikalilar icat denim, bir kelime, Levis, Amerikan Vahsi Bati kültüründe, ticari, stilize ya da popüler hale yakalanan. Ama kumas fonksiyonel zor asinan çalisma disli olusturulan erken Amerikalilar tarafindan baska bir kitadan kabul edilmistir. Ayni zamanda podyumlari yardimi olmadan bir stil tanitti ve ölü yakisikli modelleri birakin.

Bay Jacob Davis Reno Nevada Bir terzi sökük önlemek için onun kot pantolon cepleri köselerinde bakir perçin koymaya karar verdim. O müreffeh giyim distribütörü Bay Levi Strauss yardim istedi fikri patent maliyetini karsilamak için açilamiyor. Bay Strauss dis yerine iç giysi etiket koyarak kendi tarzini ekledi. Böylece yeni bir tarz dogdu.

Denim (Fransa’da De-Nimes türetilmis) zaten çan alt pantolon içine tarz ve Cenova Italyan denizciler tarafindan giyilen ve adi Geans (Jeans) verildi. Bu pantolon çok pratik uygulamalar vardi. Bir denizci denize giderse o kolayca ayaga yakalanmadan onun pantolon kayarak ve böylece ayakta kalma sansi daha yüksek olabilir.

Tarzi Fransa’dan Amerika’ya, Cenova Jeans, Denim için, De-Nimes gitti ve dünyanin gitti. Stil hiçbir kültürel ya da cografi sinir tanimaz. Tarih yasayin.

Simdi burada stil ipuçlari bir çift vardir. Bu göz önüne aldigimizda size mavi bir çift, ayaklar için, Timothy Everest (Savile Row Londra), Jaeger (Ingiltere) tarafindan gri flanel pantolon ile Kral Gee (Avustralya), çiçek tasarimci ipek kravat ile bir denim gömlek seçti olabilir ve beyaz Converse All Stars (Amerika), koyu hafif Harris Tweed ceket (Ingiltere) ve RM Williams (Avustralya) tarafindan bir deri kemer bu coalface, islevsellik kurallari da yolu çalismak için gereken donanimdir. Bu, yalin-temiz tarzi olarak adlandirilan AOS, bu, gevsek ve rahat, çerçevesi tarafindan rahat, ama AOS boyunbagi tanitimi yeterince resmiyet. Yani, harekete geçmek ceket atmak, kollari sivayip, kravat gevsetin ve yapabilirler.

Bir kez son sey, neden Swarovski Kristal tasarimci kol dügmeleri bir çift çalismayin, sadece ruh halinizi yansitacak sekilde ve kravat tamamlayacak.

Bunlari biliyor muydunuz?
F. Scott Fitzgerald kesin filmde Robert Redford yildizli The Great Gatsby. Fitzgerald Jermyn Street ismarlama gömlek üreticisi Turnbull & Asser özel bir müsteri oldu. Filmde kendi güzelligi ile gözyaslarina The Great Gatsby en sosyetik kahraman Daisy (Mia Farrow) azaltmak gömlek tüm Turnbull & Asser ismarlama etiket ayi.

In1969, Savile Row Nutters Sevgililer Günü açilir ve Londra sallanan Tommy Nutter / Edward Sexton tarzi ortaya çikarir. Cilla Siyah ve Beatles’in plak sirketi Apple’in yönetici Peter Brown, Savile Row elbiseler Nutters Bedford ve Lord Montagu Dükü gelen Mick ve Bianca Jagger ve The Beatles için tüm sosyal spektrum tarafindan desteklenmektedir. Nutters öncü ‘açik pencere’ ve Simon Doonan tarafindan yürütülen vahsi görüntüler için Savile Row ilk dükkani.

1975 yilinda, olan uzun vadeli sevgilisi Spencer Tracey Huntsman bir müsteri oldu Maverick beyazperdede Katherine Hepburn, onu geç sevgilisinin Savile Row terzi ismarlama denim kot siparis olaganüstü adim atti. Hepburn komisyon habercisi ismarlama denim koleksiyonlari Timothy Everest ve Evisu 2006 yilinda baslatti.

Bu, stil ile ilgili tüm AOS, Vivienne Westwood bilir