bizim din kültürü zenginlestirme bir isareti olarak Hiristiyan giyim

Bizim kültür yasam kendi essiz bir yoldur. Bu içinde yasadigimiz toplumun ne tür yansitir; biz kisinin ne tür yansitir. Biz bu dünyada dogarlar an, otomatik olarak kültür bir tür belli bir topluma aittir. Biz büyüdükçe, yasam bu sekilde yetiskinlige kadar bize kalip devam ediyor. Aslinda, her yerde gitmek, biz bu kültürün bir parçasi tasir. Hatta uzun bir süre uzak bir yerde kalmak bize kolayca ondan kurtulmak izin vermez. Sadece örnegin giyim yolumuza almak. Hiristiyanlar, özellikle günümüzde, “Hiristiyan giyim” denilen her yerde onlar gitmek giyim kendi benzersiz sekilde, var. Bu Hiristiyan giyim özellikle dini kültür, çevreleri bir ürünüdür. Bu nedenle, bu Hiristiyan giyim kimliklerini, bireyselliklerini büyük bir parçasidir.

Bizim kültür, olusturulan korunur ve çevremizdeki insanlar tarafindan zenginlestirilmistir. Kilise ayni zamanda toplumun ya da toplumun belirli bir türüdür ve bu nedenle, yasam kendine özgü yöntemleri vardir. Bu grubun inançlari, ritüelleri ve gelenekleri görülebilir. Bazi örnekler her sabah Kutsal Tesbih dua, Noel sezonu Aralik her 25 kutluyor, ve hatta her Pazar Hiristiyan giyim giyiyor. Hiristiyan giyim esyasi en basit eylemi din hayatimizda ne kadar etkisini gösterir. Gerçekten de, Hiristiyan giyim bizim inanç ve bizim tüm hayatimiz boyunca bize yol inançlari yansitir.

Eski ve Yeni Ahit Yahudi kültürünün ne kadar zengin mükemmel örnekler. Misir’dan Israillilerin göç kutluyor Fisih veya Mayasiz Ekmek, Bayrami vardir. Kurbanlik koç ritüelleri, sebze, meyve, ve daha birçok mal gösteren bir hesap vardir. Hiristiyanligin dogusu üzerine, daha çok ritüel ortaya çikti. Bunlardan bazilari beden ve Isa Mesih, kitle, Advent kutlama ve Paskalya kutlamalari sirasinda kilisede toplanan para veya bagis kan içme yeme vardir. Ve bu ritüellerin bir parçasi biz bu günler sirasinda giyim giyim özel tip tarafindan görüldügü gibi, aslinda Hiristiyan giyim oldugunu. Bu Hiristiyan giyim rahip ve piskopos ne giymek ile sinirli asla. Hiristiyan giyim tüm elbise ve Allah’a olan inancimizi göstermek için tercih takimlar vardir.

Hiristiyanlar olarak, bu gelenekleri takip için görevli vardir ama bu bu kendimizi sinirlamak gerektigi anlamina gelmez. Aslinda, bu neslin Hiristiyanlar daha da din kültürü zenginlestirmek için bir yöntem gelistirdi. Biz modern dünyada artik canli olarak, bu hizla degisen çaga uyum kültürümüz için modern yollar olusturmaniz gerekir. Olduklari gibi yaratici olarak, inananlarin bir dizi Yazin genisletmek için Hiristiyan giysi tasarimlari hedef basladi. Bu Hiristiyan giyim giyerek, diger insanlarin kalplerine dokunmak umut, ve sonunda bizim dini topluma davet. Hiristiyan giyim devriminin bir parçasi olun, nazik dönüsüm bir parçasi olmak.