tayt giymek sik yollari

tayt giymek moda yollari?
kiyafetleri ve topuklu ve daireler ile etek altinda giyilmesi için sadece tightsaren’t. Birkaç stilistler yeni seviyelere aksesuar tüketilen görün.

Eglenceli, flört, cesur: tayt koymak için yeni bir yol
? Varsayalim tayt elbise ve etek sirasinda sadece nelerdir? Tekrar düsünün. Gerçekten balerinler veya isyeri elbisesi kodlarini kullanarak münzevi degismeyen sinirli tayt degildir. Tayt herkes kadinlar için bir günlük moda elyaf olarak, kendi kurumsal veya arka plan olursa olsun hiç son birkaç yil içinde güçlü bir yanit yaptik. Sonuç olarak, çesitli stilleri ve adil tayt yöntemleri ayrica daha fazla seçenek bir egilim ifadesine basit bir aksesuar açmak için izin gelistirdik.?

sort kullanarak
Sadece bir süre için, tayt gibi görünen is yerinde giymek için onlari daha yumusak ve böylece daha uygun hale getirmek için bir yol olarak etek ve kiyafetleri ile sinirli olmustur. Ancak yine de etek sizin tayt saglamak hakkinda çok kapsama olursa olsun hareket kisitlamak gibi, rahatsiz edici olabilir. Bunun yerine, tayt kullanarak spor sort deneyin. Egilim egilimleri klas ancak yumusak yönteminde sort giymek bu daha izin yapmis Simdi, tayt tüvit ya da belki de keten sort bir çift eslik için mükemmel bir aksesuardir. Ofise ve daha sonra alisveris merkezi giymek için uygun bir parlak bir görünüm için deri yüksek üstleri ya da belki de bale daireler kullanarak kapali kravat.

h2: ayaksiz ve üzengi tayt
Tarihsel olarak, tayt belden asagi ayak uzanan, ayak, bacak ve kalça kapsayacak sekilde tasarlanmistir. Su anda, farkliliklar giyilmesi tayt genisleyen egilim seçenekleri göre farkli kesim ve uzunluklarda mevcuttur. Bu sort ve etek altina giymek için çesitli uzunluklarda içinde ayaksiz tayt bulabilirsiniz. Bu tür sicakliklar gerçekten ancak ekstra koruma gerekli olmaya devam ediyor sicak oldugunda özellikle bagli yararli ve yaz vardir. Bu ayak bilekleri, orta buzagi, hem de diz sadece uzatmak ayaksiz tayt bulabiliriz. Her seyi size tayt ile giyilmesi planlamak ne baglidir.

Üzengi tayt kendi tayt ile çorap koymak ancak kendi ayaklari hem malzemelerden kadar dökülme istemiyorum bu planlama için çok idealdir. Disari çorap ya da belki ayakli tayt için basvurmadan ile ancak yine bazi kapsamli bale daireler bir çift uzak göstermek istediginizde üzengi da sevimli bir seçimdir. Etriye nedeniyle kolayca sopa ve gezi alt ve ayak bilekleri civarinda demet eski egilimi yoktur kalin, çizgi tayt açisindan pragmatik bir seçimdir. Sizin ft etrafinda üzengi Baslarken bacak ve kalça etrafinda tayt sert ve güvenli devam edecektir.

h2: çorap ve açik sandalet ile
Tayt ile Baglanti çorap sadece iki giyen bir counterintuitive yöntemi gibi görünebilir, ama dogru ayakkabi ile eslestirilmis zaman kendi m ve ürkek moda yuvarlak daha fazla katman eklemek isteyen insanlar için etkili bir karisim ortaya çikabilir. Birlikte tonlari ve yollari mükemmel karisimi ile, tayt sirketinizin dogru keyifli ve asi yan getirmek için çorap ve açik sandalet ile kullanilabilir. Bu özellikle tayt yani sira harika bir açik sandalet vitrin kisa, pilili etek ile iyi-eslestirilmis olabilir.

Onlar yüzyilin ilk tüm orijinal beri tayt için stil ve seçenekleri büyük ölçüde modifiye üretmek. Eger arzu giyim, vurgu veya ayakkabi olursa olsun öge ile tayt giymek çekinmeyin. Gökyüzü tayt giyen marka yeni yollar açisindan kisitlamak oldugunu.