petite arti en uygun bulmak.

sizin için en uygun nasil ögrenin!
Mükemmel uyum sik ve sadece kasvetli görünümlü arasindaki fark yapar. Petite ve arti boyutlari özellikle sert var, ancak ölçümler bilerek vücut tipi için en gurur uygun bulmak çok daha kolay yapabilirsiniz.

Lands End alisveris yapin ve BondRewards yilinda% 8.5 geri almak, arti büyük bir uyum alma konusunda uzman tavsiyesi almak.

ölçümleri biliyorum
Ortalama bir kadin 5’4 “ve Saglik Istatistikleri Ulusal Merkezi göre 164 £ agirligindadir. Moda dergileri baska türlü düsünmek olurdu, ama gerçek su ki biz onlar için tasarim gereken olanlar vardir. Alisveris, ararken Bedeninizi için özel giyim sunuyoruz tasarimcilari.

Uygun bir ölçüm bandi ile vücudunuzun ölçün – Bir boyutsal olarak kararli bez mezura hile yapacak – bu gergin ama (sen emmek ekstra inç moda afet ve moda mutlu-sürekli sonra arasindaki fark olabilir) gergin degil tutmak. Mümkünse, bir arkadas yardimci olsun. Ayakkabisiz ve disinda alti inç ayaklarinizi, durun. Tutarlilik için vücudun ayni taraftan tüm ölçümler alir. Boyunuza, büst veya gögüs, kol, bel, artis, kalça ve inseam ölçün.

bu orantili tutmak
Eger minyon ya da arti boyutu (ya da bu konuda herhangi bir boyut) iseniz size özel ölçümler orantilidir elbise istiyorum. Arti boyutlari düzgün stilleri için bakmak gerekir – çok büyük degil giysiler. Eger minyon iseniz, pantolon bacak asmak ve sivrilen düsünün. Pantolon kalça iyi uymaz ya da bacak çok siki ya da genisse, bu tamamen boyut kurtulmak ve sekli görünümünü bozabilir.

ayrintilari unutmayin
Bu dolap geldiginde Detaylari her sey anlamina gelebilir. Baski boyutlari ve desen dügmeleri ve cepler büyüklügü kadar çok oranda içine oynar. Pliler ve cepler daha büyük veya belirli yerlerde daha küçük görünmesini saglayabilirsiniz. Bu egriler olusturmak, ya da kendinizi daha ince çizgi vermek için onlari oynamak için ses vurgulamak isteyebilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlarla uyacak sekilde özel elbiselerinizi alabilirsiniz, unutmayin. Senin inseam bilin. Kimse yasak moda soru bu, “bir sel mi ariyorsunuz?” Ücretsiz Lands ‘End hems ve mansetler pantolon sorulmasini istiyor.

boyutu degil, etiketi ile gitmek
Düzenli, minyon ve arti boyutlari bize dogru yerde baslamak için sadece kategori, ancak yasa degildir. Ne için çalisiyor sahipsiniz. Düzenli boyutlari yüksekligi 5’4 “ve 5’7” arasinda kadinlar için, ortalama vardir. Petite boyutlari genellikle yüksekligi 5’3 “veya daha az olanlar için baslar. Ayrica boyutlari genellikle 16W ve üzeri baslar. Boyutlari denemek için normal kategori disinda alisveris açik olun benzersiz ölçümleri için is. Yine, her zaman yapabilirsiniz bu sizin giysiler özel bir terzi olan tüm arkadaslariniza uygun ve anlatmak için özel var.

kadar ayakkabi
Eger ayakkabi harcamak her zaman düsünün. Bu ayak ve tarziniza uygun ayakkabi almak önemlidir. Herhangi bir doktor hasta-fit ayakkabi yolda saglik sorunlarina yol açabilir söyleyecektir. Herkes için uyan çesitli gelir ayakkabi vardir. Genis ayak, baldir ve yüksek kemerler dogru ayakkabi tüm fark yaratabilir birçok alanda bazilaridir. Çocuk büyüyen ayaklar özellikle iyi bir uyum hak ediyor. Lands ‘End genellikle birçok stilleri hem çocuklar ve yetiskinler için genis genislikleri zor-bulmak oldu.

çocuklar konfor
Çocuk farkli oranlarda ve farkli oranlarda büyür. Onlarin birkaç gün içinde ayakkabi ve giysi büyümek oldugunu bebekler gibi fark edeceksiniz! Eger giysi alisveris önce bunlari ölçün. Ne düsündügünüz çocugunuzun düzenli boyutu artik çalismiyor ve onlar iyi yipranmis olmasindan dolayi kendi giysileri sadece uygun oldugunu fark edebilirsiniz. Büyüme ataklari olur!